Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası 2017

Ziraat Bankası ülkemizde en köklü kamu kurumlarından biri olarak en uygun faizle kredi ürünleri hizmeti veren bankalardan biridir. Gerek devlet güvencesi gerek sağlam yönetici sermaye yapısıyla en çok tercih edilen bankacılık iştirakidir. Düşük faizli konut kredisi kampanyasıyla da öne çıkan bir banka olduğunu aşağıda detaylarıyla anlatalım.

2016’dan başlayarak 2017 yılında da uygun ve düşük faizli konut kredisi finansı için gerekli detayları sizinle paylaşalım.

Konut Kredisi için en düşük faiz oranları ve Hesaplamaları

Ziraat Bankası kapsamında kullandırılacak konut kredisi çeşitleri hayli fazladır ve çok uygun faizlidir. Almak istenilen evin ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’ine kredi veren Ziraat Bankası’nda faiz oranı Ocak 2017 itibariyle %0,88 olarak belirlenmiştir. Örneğin 72 ay vadeli 100 Bin TL kredi için aylık ödeme tutarı 1880 TL olarak hesaplanmaktadır. Eğer vade sayısını üst limit olan 120 ay olarak belirlerseniz aylık vade tutarı 1352 TL olacaktır.

Bu kredi süresince evinize banka tarafından ipotek uygulanır ve gerek görüldüğü takdirde ek teminat da istenebilmektedir.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Ürün Çeşitleri

Ortak konut kredisi, OYAK üyelerine özel konut kredisi, komisyonsuz konut kredisi, emekli ve çalışanlara özel konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi gibi çeşitli konut kredisi ürün çeşitliliği Ziraat Bankası kapsamındadır.

Hala yüksek faizle kredi kullandıran bankalar arasında en cazip konut kredisi fırsatını sunan Ziraat konut kredisine başvurmak için artık her yerde karşınıza çıkan size en yakın bir Ziraat şubesine gidip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 0850 220 00 00 veya 444 0 000 müşteri hizmetleri numaralarından gerekli ayrıntılarla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Düşük faizli konut kredisi almak için sitemizi takip etmeye devam edin. Bir önceki yazımız olan kredi borcundan dolayı haciz işlemleri yazımızla haciz işlemleri için en güncel mevzuatları öğrenebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası 2017” yazısı hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir