Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu ve Detayları

Ülkemizin sayılı ve köklü bankalarından olan Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredilerinde de bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Bu bankada bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,14’den başlayan oranlarla verilmektedir. Kredi notunuzla ters orantılı bir kredi faizi uygulanmaktadır. Diğer bir deyişle ne kadar yüksek kredi notunuz varsa o kadar düşük faizle Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu için de kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, son 2 aya ait gelir belgesi, son 3 aya ait adınıza düzenlenmiş doğalgaz, elektrik, su faturası veya ikametgah belgesi.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu Yapmak için

444 0 444 Yapı Kredi kurumsal müşteri hizmetleri numarasını arayarak ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz gibi kredi talebinizi de iletebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek kredi başvurusu ve detaylarını daha çabuk yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi başvurusu yapmak için

Kredi Türü(boşluk) TC No(boşluk) Aylık Gelir bilgilerini 4411‘e mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bireysel 34368723441 2500 formatında kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi hemen sizinle iletişime geçecek ve kredi notu kontrolünden sonra yukarıda belirttiğimiz belgeleri beraberinde en yakın şubeye getirmenizi ric edecektir.

Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz internet şubesinden de kolayca bireysel kredi başvurusu yapabilir ve olumlu sonuçlandığı takdirde krediyi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel ihtiyaç kredisi türleri nelerdir?

Alışveriş kredisi, eğitim kredisi, evlilik ve tatil kredisi şeklinde çeşitli ihtiyaç kredisi türlerini Yapı Kredi Bankası bünyesinde barındırmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kredi türlerini kullanarak daha avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.

Alternatif olarak HSBC kredi başvurusu ve hesaplamaları adlı makalemizden de HSBC kredi başvurusu detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir