VDF Kredi Başvurusu ile Araç Sahibi Olmak | VDF Taşıt Kredisi

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Doğuş Grubunun Volkswagen Doğuş Finansman yani VDF adı altında taşıt kredisi hizmeti bulunuyor. Bu sayede Doğuş Holding departmanı içerisinde yer alan tüm araç grupları uygun kredi olanakları sayesinde satın alınabiliyor. Bu makalemizde VDF kredi başvurusu için gerekli koşullardan ve VDF taşıt kredisi seçeneklerinden bahsedeceğiz.

Belirtmemiz gereken önemli bir diğer husus diğer bankalarda olduğu gibi Doğuş kredi hizmetlerinde de bir takım yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer tüm bu sizden istenen şartları yerine getirdiğiniz takdirde VDF ile taşıt kredisi alma kolaylığına sahip olacaksınız. Tüketicilerden istenen bu şartlara şu şekilde göz atabiliriz,

Vdf Kredi Koşulları ve Taşıt Kredisi Ayrıntıları

VDF taşıt kredisinden faydalanmak için kurumsal ve bireysel bazda bazı şartlar aranmaktadır. Bankaların taşıt kredisi için aradığı şartlarla benzerlik göstermektedir.

Ücretli bir çalışan olarak iş sektörü içerisinde yer alıyorsanız o halde nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu ve imza sirküleri fotokopisi elinizde bulunması gerekmektedir. Serbest çalışanlar ise vergi levhası, noter tasdikli belge, gelir beyannamesi göstermek zorundadır.

Aynı şekilde artık emeklilerde başvuru işlemlerinin olumlu şekilde sonuçlanabilmesi adına nüfus cüzdanı fotokopisi,emekli maaşını yattığı hesap cüzdanı,noter tasdikli imza beyannamesi, ikametgâh belgesi belirtmesi gerekmektedir.

Emekli, çalışan, serbest çalışanların yanı sıra VDF Taşıt Kredisi almak isteyen büyük firmalarda istenen belgeleri getirerek uygun yollardan ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Bunun için mutlaka VDF kredisi alma şartları yükümlülüklerini yerine getirmeniz önemlidir.

Vdf İle Taşıt Kredisi Desteği

Günümüzde pek çok kişi her ne kadar taşıt satın almak istese de çoğu zaman nakit sıkıntısı çektiğinden dolayı ihtiyaçlarını bir türlü karşılayamamaktadır. Fakat Doğuş Oto Şubesi taşıt ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sizlere en cazip avantajlar sunarak ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Tek yapmanız gereken ise hemen Doğuş Oto şubesinden satın almak istediğiniz hangi araç olursa olsun stokta olup olmadığını öğrenmekle birlikte VDF kredi hesaplama için buraya tıklayabilirsiniz.

VDF Taşıt Kredisi başvurusu için sizden istenen gerekli belgelerle birlikte formu doldurduktan sonra satış görevlisine başvuru eyleminde bulunabilirsiniz. Şirket içi onay görüldüğü an taşıt kredisinden yararlanma şansına sahip olacaksınız.

Her ne kadar istediğiniz rakam kimi zaman olmasa bile farklı bir rakam bile onaylandığı olabilir. Böylelikle hayalini süslemiş olduğunuz aracınıza nakdi destek ile birlikte kavuşmuş olursunuz. Ek olarak taşıt kredisinde önemli olan noktaları taşıt kredisi çekerken nelere dikkat edilmelidir başlıklı yazımızda ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “VDF Kredi Başvurusu ile Araç Sahibi Olmak | VDF Taşıt Kredisi” yazısı hakkında

  1. Şu sıralar yeni bir araca ihtiyacım vardı ve elimde birikiş bir para yok mecbur yeniden kredi çekeceğim bu bilgiler beni aydınlattı emeğinize sağlık ok teşekkürler başarılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir