Vakıfbank Tüketici Kredisi Hesaplama | Kuruluş Yıl Dönümü Kampanyası

Ülkemizin önde gelen bankalarından Vakıfbank’ın 63. kuruluş yıl dönümüne özel olarak tüketici ihtiyaç kredisi kampanyası Nisan 2017 itibariyle hizmete sunulmuştur. Vakıfbank tüketici kredisi kampanyası hakkında tüm detayları sizin için aşağıda derledik.

Kimler Başvurabilir?

Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi tüm kamu çalışanları, emekliler ve özel sektör çalışanlarına özel olarak sunulan bir kampanya çeşididir. 48 aya varan vadelerle ve uygun faizli kredi imkanından faydalanmak isterseniz aşağıda ki kredi hesaplama örneklerini incelemeniz yerinde olacaktır.

Vakıfbank Tüketici Kredisi Hesaplama

Kuruluş yıl dönümü kapsamında 48 aya varan vadelerle 90 Bin TL’ye kadar tüketici kredisi verilmektedir. 1.000 TL ile 10.000 TL arası tüketici kredisi taleplerinde % 1.20 faiz oranı uygulanmaktadır. 48 ay için vade tutarı aylık 290 TL olmaktadır.

10 Bin TL ile 90 Bin TL arası başvurular için uygulanacak efektif faiz oranı % 1.16 olarak hesaplanırken, 48 ay vade için 90.000 TL ihtiyaç kredisi vade miktarı 2.582 TL olarak hesaplanmıştır.

Kredi Tahsis ücreti kredi tutarının yüzde 0.5’i olarak belirlenen Vakıfbank tüketici kredisi kampanyasında, kredi tahsis ücretinin yüzde 5’i kadar Banka. Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

Banka Kredi Başvurusu için

Vakıfbank kredi kampanyasına başvuru yapmak oldukça kolay. Öncelikle herhangi bir banka şubesine giderek ayrıntılı bilgiyi alabilir, başvurunuzu müşteri temsilcisi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ayrıca kısa mesaj ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için KREDI boşluk T.C. Kimlik NO boşluk AYLIK GELİR formatında yazarak 5724’e SMS yollayabilirsiniz.

Acil finans ihtiyaçlarınız için Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi size düşük faizli finansman imkanı tanımaktadır. Yeterli kredi notunuz ve aylık geliriniz mevcutsa vakit kaybetmeden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca düzenli fatura talimatı vermeniz dahilinde kredi faiz oranlarında bir miktar düşüş olacağını da vurgulamak isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir