Vakıfbank uygun Kredi Faizleri ve Vakıfbank ihtiyaç Kredisi Başvurusu

Ocak 2017 itibariyle Vakıfbank tüketici kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Uzman görüşlerine göre dış kaynaklı Türkiye’de oluşan faiz baskısı ve orta vadede faiz artışının büyük olasılık olmasına rağmen Vakıfbank kredi faizlerinde indirime giderek 2017’de finans destekçilerine güzel bir haber vermiş oldu. Vakıfbank kredi faiz oranları ile birlikte Vakıfbank kredi başvurusu için yapmanız gerekenler hakkında tüm detayları dilerseniz paylaşalım.

Vakıfbank Tüketici Kredisi Güncel Faiz Oranları

Ocak 2017 ilk haftasından itibariyle güncel faiz oranları kamu personeline özel ihtiyaç kredisi için Bin ile 10 Bin arasında yüzde 1,17’den 1,15’e, 10 Bin 70 Bin arasında yüzde 1,15’den yüzde 1,11’e düşürülmekle birlikte taşıt kredisi için faiz oranı 0,01 puan azalarak yüzde 1,08’e düşürülmüştür.

Bu faiz indirimi kapsamında KOBİ’ler için özel olarak hazırlanmış olan ‘KOBİ’lere halden anlayan kredi’ kampanyasında faiz oranı % 0,97’ye çekilmiş durumda.

Vakıfbank Konut kredisi faiz oranları ise şu şekilde derlenmiştir:
– Eğer 3-12 ay vadeli konut kredisi kullanırsanız faiz oranı yüzde 0,80,
– 13-36 ay arası için yüzde 0,88,
– 37-60 ay arası konut kredis kullanmanız durumunda yüzde 0,89,
– 61-120 ay vadeli konut kredisi kullanımında ise 0,95’ten 0,92’ye düşürülmüştür.

Vakıfbank Kış Kredisi Kampanyası Hesaplama ve Detaylar

Vakıfbank’ın kampanyalar dahilinde sunduğu diğer bir hizmeti kış kredisidir. Kamu personeli değilseniz ve tüketici kredisi için Vakıfbank’ı tercih etmeniz durumunda faiz oranı yukarıda belirttiğimiz indirimlerden ziyade biraz yüksek olacaktır. Örneğin 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için % 1,25 faizle aylık vade tutarı 916 TL olmakta ve toplam ödenecek tutar 11,001 TL olarak belirlenmiştir.
Eğer vade sayısı 24 ay olursa taksit tutarı 499 TL ve toplamda ödenecek tutar ise 11,981 TL olmaktadır.

Vakıfbank Kredi Başvurusu için

İstediğiniz kredili ürüne ulaşmak artık çok daha kolay. Vakıfbank müşteri temsilciliği hattı 0850 222 0 724 arayarak gerekli ayrıntıyı ve başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Veya herhangi bir Vakıfbank şubesine gitmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Vakıfbank kredi hesaplama ayrıntıları ve tüketici kredisi başvurusu için gerekenlerden bahsettik.Eğer isterseniz alternatif olarak en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar başlığına sahip makalemizde karşılaştırmalı kredili ürünlerini incelemenizi öneririz.

Yapılan Yorumlar “Vakıfbank uygun Kredi Faizleri ve Vakıfbank ihtiyaç Kredisi Başvurusu” yazısı hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir