Türk Ekonomi Bankası TEB Kredi Kartları

Bankacılık sektöründe kredili ürün hizmetlerinde öncü özel sektör iştiraklerinden Türk Ekonomi Bankası, kısa adıyla TEB, kredi kartı çeşitliğiyle ve avantajlarıyla da adından sıkça bahsettiren bankalardan biridir. Bu yazımızda TEB kredi kartları ile ilgili tüm ayrıntılara yer vereceğiz.

Ülkemizde geçerli avantajlı puan getirmesiyle de tercih edilen kredi kartları, TEB kartlarda bonus puan olarak müşterilerine yansıtılmaktadır. Dilerseniz TEB kredi kartı çeşitlerine ve kampanyalarına değinelim.

CEPTETEB Kredi Kartı

Avantajlı kredi kartı sloganıyla hayli tercih edilen TEB kredi kartları ürünlerinden biridir. Kişiselleştirilebilen türden bir kredi kartıdır, yani CEPTETEB kredi kartı sahibi istediği türden avantajları kredi kartında barındırabiliyor.

Alışverişlerde bonus vermesi, bonus işyerlerinde vade farksız farklı taksit özelliğinin olması gibi avantajlarının yanında ilk 50.000 başvuru sahibine CEPTETEB’in aidatsız kredi kartı özelliğinden faydalanabilecek.

Ayrıca haftasonu paketi özelliği ile restoranlarda yapılan restoran harcamalarının 100 TL ve üzeri olanlarında % 10 bonus ve bir ayda 75 TL bonus kazanma şansı CEPTETEB ile mümkün. Sinema harcamalarında ise % 50 indirim kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

TEB Bonus Card Kredi Kartı

Harcarken bonus kazandıran, ek taksit imkanı taşıyan TEB Bonus Card kredi kartı ile hafta içi toplamda 100 TL’lik yapılan alışverişe hafta sonu sinema bileti yüzde 50 indirimli. Buna ilaveten harcama sözü verdiğiniz takdirde toplam 500 TL’ye kadar bonus kazanma imkanı tanınmaktadır.

Diğer TEB Bonus Card Kredi Kartı Çeşitleri

TEB Bonus Plus Card, TEB Bonus Premium Card, TEB Sanal Bonsu Card gibi çeşitler mevcuttur. Üst limiti en yüksek olan kart Bonus Premium karttır.

Ayrıca TEB Total Card ile TOTAL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarına yüzde 5 indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

TEB She Card sahibi olarak 100 TL ve üzeri çocuk, giyim ve kozmetik harcamalarınızda yüzde 5 ekstra bonus kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bununla birlikte kuaför, sağlık ve cilt bakımı gibi harcamalarınıza da ek olarak 3 taksit imkanı verilmektedir.

TEB Bonus Card Kredi kartı başvurusu yapmak için size en yakın TEB şubesine gidebilir veya buraya tıklayarak başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Yıllık kart aidat ücreti 76 TL ile 132 TL arasında kartın türüne ve limitine göre değişiklik göstermektedir.

Önemli bir nokta olarak şunu da vurgulamak isteriz ki, TEB Kredi kartları faiz oranı yüzde 1,84 olmakla birlikte gecikme faizi oranı % 2,34 olarak gerçekleşmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir