Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir ?

Bireysel kredi kartı kullanımına ek olarak firmalar ve ticaretle uğraşanlar için bankalar kampanyalı ticari kredi kartı hizmeti de sunmaktadır. Peki bu kart türlerinden hangi bankalar ne gibi avantajlarla ticari kredi kartı vermektedir, dilerseniz yazımızın devamında bu sorulara cevap verelim.

Öncelikle ticari kredi kartı veren bankalar tüketicilerine daha yüksek limit ve daha uygun faiz oranı sunabilmektedir. Bunlardan en önde gelenleri Akbank, TEB Bankası, Halkbank, Tekstilbank gibi kamu ve özel teşebbüs bankalardır.

Paraf Business Ticari Kredi Kartı

Halkbank’ın kredi kartı markası Paraf tacirler için yüzde 2,02 faiz oranı ve yıllık 75 TL aidatlı ticari kart hizmeti sunmaktadır.

Axess Business Card Özellikleri

İnternet bankacılığı hizmetini de ayrıntılı sunabilen bir Akbank hizmeti Business Card ticarethane sahiplerinin ihtiyaçları için yüzde 2,02 faiz oranlı kart ve ayrıca bonus para hizmeti da vermektedir. Yıllık aidat tutarı da 90 TL olarak belirlenmiştir.

TEB Bonus Business Ticarethaneler için Kredi Kartı 

Türkiye Ekonomi Bankası bireysel kredi kartına ilaveten ticari kredi kartı hizmetini esnaf ve üreticiler için ürünlerine eklemiştir. Bu kart ile yüzde 5 indirimli benzin alışverişi kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Yine kart faizi diğer bankalarla benzer olarak % 2,02 ve yıllık kart aidatı da 95 TL olmaktadır.

Tekstilbank Bonus Kredi kartı

Adından da anlaşılabileceği gibi bir Tekstilbank ürünü olan bu ticari kartta üreticiler için avantajlar sunulmakta, harcamalarda üst limit kısıtlaması getirilebilmektedir.

İş Bankası Vadematik Ticari Kredi Kartı

Ticari alışverişlerde vade sayısını ön planda tutan bir İş Bankası ürünü olan Vadematik kartını yüzde 2,02 faiz oranı ve 65 TL yıllık aidat tutarı ile size en yakın İş Bankası şubesinden edinebilirsiniz.

Ticaret hayatında daha çok avantaj sunan ticari kredi kartlarıyla birlikte bireysel kullanım için de kredi kartları mevcuttur. Bu kapsamda çeşitli kampanyaları ve bonus puanlarıyla bankalar arası rekabetin hayli yüksek olduğunu söylemek gerek. Kredi kartlarıyla ilgili genel bilgiler başlıklı yazımızla ne tür kredi kartlarının olduğu, sistemin nasıl çalıştığı ve gerekli ipuçlarını sizlerin için araştırdık.

Bu makalemizle veya başka bir banka kredi sorununuzla ilgili yorum ve sorularınızı aşağıdan bize iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir