TEB Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyası

Bankacılık faaliyetlerini rekabetçi bir biçimde sürdürerek avantajlı kredi kampanyaları sunan Türk Ekonomi Bankası TEB, Nisan 2017 itibariyle taksit ertelemeli kredi kampanyasıyla da adından söz ettirmekte. Düşük faizli ve taksit ertelemeli TEB kredi kampanyası ayrıntılarına bir göz atalım.

TEB’de Kredin Çok Kampanyası Detayları

TEB kredi kampanyası “bu yıl kendin için kredi kullan” mottosuyla tüketicilerine ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Bu kampanyada beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceğiniz gibi genel ihtiyaçlarınız için de finans desteği alabilirsiniz.

Eylül ayı sonuna kadar beyaz eşyalarda ÖTV indirimi yapılmasıyla  TEB kredi desteği sayesinde indirimli alışverişten faydalanabilirsiniz.

TEB Kredi Kampanyası Hesaplama

Düşük faizli TEB kredisi için belirlenen faiz oranı % 1.25’ten başlamakta. Vade sayısı ve kredi tutarına göre faiz oranları artabilmektedir.

Örnek bir kredi hesaplamasını inceleyecek olursak: 24 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı yüzde 1.25’tir. Bu koşullarda aylık taksit tutarı 249 TL olmakta, BSMV dahil 26,25 TL kredi tahsis ücreti ve 211 TL sigorta bedeli alınmaktadır.

Herhangi bir TEB şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ertelemeli krediden faydalanmak için sadece şubelerden yapılan başvuruların dikkate alınacağını vurgulamamız gerekir.

TEB Kredi Başvurusu için Yapılması Gerekenler

Vade üst limiti 48 ay olan TEB kredi kampanyası başvurusu için TEB müşterileri dijital bankacılıktan faydalanabilmekte. Ayrıca 4466 SMS hattına kredi boşluk TC Kimlik Numarası yazarak kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0666 ile de istediğiniz tutar ve vadeler için kredi hesaplaması yapabilir, ayrıntılı kredi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kredi veren bankalar ve banka kredi kampanyaları hakkında tüm detaylara en güncel şekliyle sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerinizi aşağıdan bizlere ulaştırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir