TEB Kredi Başvurusu ve Kredi Hesaplaması

Bankacılık sektöründe son birkaç yıldır adından söz ettiren TEB Bankası kredili ürün seçenekleriyle de tercih edilen bankalarımızdan biridir. TEB tüketici kredisi hesaplamaları ve TEB kredi başvurusu hakkında gerekli detayları sizin için aşağıda sıraladık.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları

Öncelikle yüzde 1,55’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi hizmeti veren TEB Bankası, 5000 TL ve 12 ay vade için aylık taksit tutarı 468 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti 26,25 TL ve sigorta bedeli de 180 TL olmaktadır. Yaşa, cinsiyete ve sağlık durumuna göre de sigorta bedelinin çeşitlilik gösterdiğini belirtmek gerek.

Aynı oranda 10 Bin TL ve 24 ay vade için kredi tahsis ücreti 52,50 TL belirlenmiş, aylık vade tutarı 520 TL olarak hesaplanmıştır.

TEB Kredi Başvurusu Yapmak için

www.teb.com.tr adresini ziyaret ederek krediler menüsünden kolayca başvuru yapabilirsiniz. TEB kurumsal müşteri hizmetleri numarası 0 850 200 0 666 önce müşteri hattından gerekli bilgi ve başvuru detaylarını da öğrenebilirsiniz.

Ayrıca TEB müşterisine özel CEPTETEB ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanmanız da mümkün. Diğer kredili ürünlerden TEB Pratik ihtiyaç kredisi ve bireysel finansman kredisi hakkında daha detaylı bilgiye internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası kısaltması olan TEB sayesinizde bütçenize en uygun kredi seçenekleriyle acil finans ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Alternatif olarak banka kredi başvurusu yapmak için bir önceki yazımız Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu başlıklı yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir