Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyaları 2017

Bankacılık sektöründe sürekli olarak yeni kampanyalar düzenlenmektedir. Özel ve kamu bankalarının son dönemlerde düzenlemiş olduğu taksit ertelemeli kredi kampanyaları ile anlık veya uzun vadede finansal anlamda yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Bankaların kendi inisiyatifi ile düzenlemiş olduğu bu tür kredi kampanyalarından yararlanmayı düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz aşağıdaki banka kredi kampanyalarına göz gezdirmelisiniz.

Bu tür kredi kampanyalarında bankalar ilk taksit ödemesini öteleyerek tüketici kredisi hizmeti sunmaktadır. Bu sebeple taksit ertelemeli kredi kampanyaları seçeneklerinden birçok banka müşterisi yararlanmak isterler.

Akbank Kredi Kampanyası

Bireysel veya kurumsal olarak binlerce kişinin tercih etmiş olduğu Akbank %1.19 faiz oranı ile birlikte ertelemeli kampanyayı sizlere sunmaktadır. En düşük 5.000 TL olmak koşuluyla kampanyadan yararlanabilirsiniz. 444 2 525 kurumsal Akbank müşteri hizmetlerinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Ayrıca Akbank direkt mobil bankacılığı ile telefondan başvuru seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası TEB Ertelemeli Kredi

Ülkemizde TEB ismiyle de adından hayli söz ettiren Türkiye Ekonomi Bankası ertelemeli kampanyaları ile müşterilerinin düşüncelerini çözüme kavuşturmaktadır. %1.32 faiz oranı ile birlikte minimum 5.000 TL olacak şekilde kredi vermektedir.

ING Bank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Türkiye’de ertelemeli kredi kampanyaları denildiği zaman akla gelen ilk bankalardan biri olmayı başarmıştır ING Bank. Nitekim bu kredi kampanyasını senelerdir müşterilerine sunmaktadır.

%0.99 faiz oranı ile birlikte 3 ile 48 arasında vade yapılmaktadır. Kurumsal veya bireysel olarak banka bütün müşterilerine kampanyadan yararlanma fırsatı tanımaktadır.

QNB Finansbank Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyası

Kredi kampanyaları konusunda birçok seçenek sunan Finansbank ertelemeli kampanyaları ile de beklentilerinizi çözüme kavuşturmaktadır. Minimum 3.000 TL olacak şekilde tüketici kredisi başvurusu imkanı vermektedir.

Vade süresi 3 ile 12 ay arasında değişmekle birlikte QNB Finansbank belirlemiş olduğu faiz oranlarını müşterinin talep edeceği tutara göre şekillendirmektedir. Bu nedenle de sizlere faiz oranı söylemek yanlış olacaktır.

Vakıfbank ihtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank diğer bankalara göre farklı bir alan hitap etmektedir. Nitekim kredi kampanyasını sadece kurumsal müşterilerine sunmaktadır. KOBİ kredisi için sizlere 48 ay vadeyi geçmeyecek şekilde 3 ay ertelemeli kredi verilmektedir. Çekeceğiniz kredi tutarına göre faiz oranlarında değişme olabileceğini unutmamalısınız.

Başvuru İşlemleri

Taksit ertelemeli kredi kampanyaları 2017 yılında belirtmiş olduğumuz bankalardan üzerinden sizlere sunulmaktadır. Başvurularınızı internet ve telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Taksidi ertelenmiş kredi kullanarak özellikle sektörel bazda büyüme hedefleyen KOBİ’ler için de uygun finansman desteği sağlanmaktadır.

Tabii ki genel olarak bütün bankalar kredi kampanyasını şubeler aracılığı ile değerlendirmektedir. Sizlerde kesin sonuç elde etmek istiyorsanız şubeye giderek bireysel müşteri temsilcileri ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Gün içerisinde olumlu veya olumsuz olarak sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir