Tadilat Kredisi Veren Bankalar ve Kampanyaları 2017

Her türlü ihtiyacımızı karşılamak için çeşitli kredi kampanyaları düzenleyen bankalar evimizi yenilemek ve gerekli onarım faaliyetleri için de tadilat kredisi verebilmektedir. Örneğin tatile gitmek isteyenler için tatil kredisi veya eğitim masrafları için eğitim kredisi adı altında, ve ihtiyaçlar kapsamında bankalar isteğe özel kredi kampanyaları düzenlerler. Aynı şekilde evimizin bakım onarım masrafları için de tadilat ve ev yenileme kredisi kampanyası fırsatlarını biz tüketicilere sunmaktadır.

Tadilat kredisi veren bankalar ve banka kampanyaları hakkında tüm detayları sizler için araştırdık. 

Öncelikle tadilat kredisi veren bankalardan önde geleni Odeabank’tır. Evinizin tadilatı ve olası tüm masrafları 120 ay vadeye kadar finans kredisi kullanarak gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıntılı bilgiyi Odeabank müşteri hizmetleri numarası 444  8 444 ile edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası tadilat kredisi fırsatı evinizin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar konut kredisi gibi finans desteği sağlamaktadır. Ayrıca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortasına da kredi kullanımı boyunca sahip olabilir, evinizi ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Akbank Tadilat Kredisi Kampanyası

Üst limit olarak 48 ay vade ile sınırlanan bu kredi türünde 25.000 TL’ye kadar destek sunulabilmektedir. % 1.29 faiz oranıyla sunulan tadilat kampanyası kapsamında alabileceğiniz krediyle evinizi baştan aşağı kolayca yenileyebilirsiniz.

Tadilat Kredisi Başvurusu Sırasında istenen Belgeler

Tadilat ve yenileme amaçlı çekilmek istenen finansal kredilerde bankalar bazı belgeler istemektedir. Bunlar;

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi veya maaşınızı gösteren resmi onaylı bir yazı
  • Evinizin tapusu (Aslı ve Fotokopisi)
  • Bazı durumlarda tadilat için detaylı proje ve planlar

Bankalar kredi başvurusu sırasında mevcut ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak istediğinizi de söyleyebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, Nisan 2017 itibariyle bahar kredisi kampanyası sunan bankalardan istifade edebilirsiniz. Ayrıca maaşınızı aktif olarak aldığınız bankanın en uygun ihtiyaç kredisi çeşitlerinden de faydalanmanız mümkün. Emekliler için ise her bankanın sunduğu ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz.

Ama tadilat kredisi almak istediğinizi beyan ederseniz size daha uygun koşullarda kredi imkanı sunan bankalar yukarıda belirttiğimiz gibi olacaktır. Çünkü bankalar çekilmek istenen kredi türüne ve kategorisine göre daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi imkanı tanımaktadır.

Bu yüzden bankalara kredi talebinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmanız yerinde olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir