Seyahat için En Uygun Kredi Kartları ve Bankalar

Bankalar çok sık alışveriş yapanlar için olsun, akaryakıt kullanımı fazla olan bireyler için olsun ek puan veya bonuslarla müşteri için kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Çok sık seyahat eden iş adamları ve gezmeyi sevenler için de bankalar mil puanlarla kendilerini tercih edenlere bedava uçak bileti kampanyaları sunmaktadır. Sizin için seyahatlerde kullanılmak üzere en uygun kredi kartları listesini ve avantajlarını aşağıda listeledik.

Garanti Bankası Miles and Smiles – Seyahatler için En uygun Kredi Kartı 

Türk Hava Yollarının (THY) tek resmi kredi kartı parolasıyla ve kullandıkça artan mil puanlarıyla sektörün önde gelen bankalarından biri de Garanti Bankasıdır. Yıllık aidat ücreti 98 TL olup üye işyeri sayısı 250 Bin dolaylarındadır. Geniş kullanım ağıyla Miles and Smiles kredi kartı başvurusu için size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek form doldurabilir veya Garanti müşterisiyseniz internet online bankacılık yoluyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yolculuk ve seyahat için güncel en uygun kredi kartları listemizde birinci sırada Miles and Smiles kartını öne çıkarabiliriz.

Akbank Wings Card Kredi Kartı Detayları

Kazanç tipi olarak mil puanı kullanabileceğiniz Akbank Wings Card ile ayrıca tatil harcamalarınız için de çok uygun bir kredi kartı olarak karşımıza çıkmaktadır. 3 ay erteleme veya artı 3 taksit imkanı veren bu kart ile tatil yaparken harcamalarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Yıllık aidat miktarı 113 TL olan bu kart geçerli olduğu üye işyeri sayısı 160 Bin kadardır.

CEPTETEB Kredi Kartı

Yıllık aidat ücreti 75 TL olan bu kredi kartını 200 Bin üye işyerinde kullanabilirsiniz. Ulaşım harcamalarınızın yüzde 50’si bizden kampanyasıyla hayli tercih edilen kredi kartlarından biridir. TEB Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Önemli bir not olarak şunu belirtmek isteriz: Kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi alanlarda daha çok kullanacağınıza karar vermelisiniz öncelikle. Örneğin market veya gıda için harcama yapacaksanız bazı bankaların kredi kartı hizmeti öne çıkıp çeşitli avantajlar sunmaktadır. Diğer bir seçenek olarak akaryakıt kullanımı için özel kampanyalar sunan başka kredi kartlarını tercih etmek lehinize olabilir. Tüketici her zaman para puan, mil puan veya bonus puan dağıtan kredi kartlarını tercih etmeli ve akıllıca kullanım yapmalıdır.

Sitemizde en güncel kredi kartı haberlerini takip edebilir, sormak istediklerinizi aşağıda ki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir