Şekerbank KGF Destekli KOBi Kredisi Detayları

Bu yazımızda Kredi Garanti Fonu KGF destekli kredi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank Kobi kredisi detaylarından bahsedeceğiz. Bilindiği üzere KGF teminatı ile Kobilere finans desteği sağlamak adına bankalar tüketici kredisi kampanyalarını hizmete sokmuştu. Şekerbank Kobi kredisi ve KGF ile imzalanan protokolün sağladığı avantajlar hakkında tüm detaylara yazımızın devamında değinelim.

Önceki haftalarda Kredi Garanti Fonu nedir başlıklı yazımızda bahsettiğimiz gibi teminat sorunu olan esnaf, sanatkar ve KOBİ’ler KGF desteği ile bankalardan sıfır faizli kredi desteğine halihazırda kavuşabilmektedir.

Bu bankalardan bazılarına da detaylarıyla yer vermiştik. KGF destekli Kobi kredisi veren bankalar arasında Vakıfbank, Denizbank ve QNB Finansbank yapılan anlaşmalar neticesinde yer almakta.

Şekerbank KOBi kredisi Hangi Şartlarda Verilmektedir?

Özellikle Kobi, esnaf, mikro işletmeler ve çiftçiler için Şekerbank kobi kredisi finans desteği mevcuttur. Bankalardan kredi desteği almakta zorlanan ve teminat sorunu yaşayan işletmeler için uygun faizli kredi desteği sunmaktadır.

Şekerbank kampanyasında, Hazine Destekli Portföy Garanti Sistemi (PGS) kapsamında bulunan işletmelere ve KOBİ’lere 2,5 Milyon TL üst limitli ve 60 aya kadar varan vadelerle KOBİ kredisi desteği sağlanmakta. Anadolu’da yer alan 43 ilde ise mikro işletmeler ve KOBİ’ler için 70 Bin TL’ye kadar 36 ay vadeli tüketici kredisi verilmektedir.

Şekerbank’ın toplam kredi portföyünün yarısını tarım sektörüne ve Kobi’lere sağladığı krediler oluşturmaktadır. Kredi Garanti Fonu A.Ş’ye ödenecek olan komisyon masrafını ilk yıldan sonra Şekerbank üstlenecektir. Yani krediye başvuru sırasında ödenen ücret ve KGF komisyonu ilk yıldan sonra ki yıllarda Şekerbank tarafından üstlenilmektedir.

KOBİ Kredisi Başvurusu

Avantajlı faiz oranları sunan kobi kredisi hakkında tüm detaylara Şekerbank müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. 444 00 29 numaralı hat ayrıca “üretene destek hattı” olarakta banka tarafından özel bir hizmet sunmaktadır.

Buna ilaveten size en yakın Şekerbank şubesine giderek tüm detaylara banka çalışanları aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Uygun faizli Şekerbank Kobi Kredisi ekonominin temelini oluşturan Kobi’ler için aantajlı seçenekler sunmaktadır. İşletmenizi büyütmek ve geliştirmek, ayrıca mevcut borçlarınızı kapatmak için Şekerbank kredili ürün seçeneklerini incelemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir