Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2017

Finans sektörünün her geçen gün kızışan bir rekabet ortamı içerisine girmesi doğal olarak vatandaşların, işletmelerin, hatta öğrencilerin bile önünü açtı. Öğrenciler, eğitim masraflarını giderebilmek adına hemen bankaların kapısını çalıyor. Sektörde ki pek çok banka öğrencileri zorluk vermeden geri ödeyebilecekleri kredi olanağı sağlamaktadır. Bu yazımızda öğrenciye kredi veren bankalar ve 2017 yılı için kredi başvurusu koşullarını inceleyeceğiz.

Öğrenciler, eğitim yaşamı boyunca finansal ihtiyaçlar ile daha çok karşılaşır. Hatta pek çok aile çocuklarının eğitim hayatları için gerekli olan maddi ihtiyacı karşılayamayabiliyor.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar ve Fırsat Detayları

Hal böyle olunca bankalar günümüz koşullarında en iyi aracı kurumların başında yer almaya başlıyor. Bankalar artık müşteri potansiyellerini daha da zirveye taşımak adına öğrencilere kredi fırsatları sunabilmektedir.

18 yaşını tamamlamış her birey artık bankaların kredi desteğinden yararlanabilecektir. Öğrenciye kredi veren bankalar 2017 listesine baktığımızda tek bir bankanın olmayıp birden fazla olduğunu görebilmekteyiz.

Cazip geri ödeme şartları ile dikkat çeken bankalar arasında Ziraat Bankası, Deniz Bank, Türkiye İş Bankası ve Akbank yer alıyor. Rekabet ortamının günden güne daha fazla arttıkça öğrenciye desteğin diğer bankalar tarafından da geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Ziraat Bankasından Öğrenciye Kredi

Ziraat bankası, öğrencilere kredi desteği sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Üstelik duyanların oldukça fazla hoşuna gideceği 36 aya kadar vade imkanı da bulunuyor. Ziraat Bankası öğrencilere açmış olduğu kredili mevduat hesabını aktif şekilde kullanıp 36 ay vadeyle ödeme şansına sahip olacaksınız. Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi sayesinde artık öğrenciler eğitim öğretim hayatını daha rahat şekilde sürdürmeye başlayacak.

Denizbank Öğrenciyi Unutmuyor

Denizbank ile artık öğrencilerin de yüzü gülecek. Kaliteli şekilde müşterilerine hizmet sunan Denizbank öğrencilere 10.000 TL gibi oldukça yüksek kredi desteği sağlıyor. Geri ödemeler de ise 12 ve 36 ay gibi uzun vadeli seçenekler sunmuş olması da kredi kullanıcıların en çok hoşuna giden yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

100.000 TL gibi kredi olanağıyla da tüm dikkatleri üzerine çeken Denizbank, 48 ay vadeli eğitim kredi desteği veriyor. DenizBank öğrenci kredisi için başvurularınızı Denizbank şubelerine yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası ve Akbank’ta Öğrencilere Kredi Veren Bankalar Arasında

Türkiye iş Bankası ve Akbank bankacılık hizmetlerini öğrenciler için de vermektedir. Okul ücretlerinizi ve öğrenci belgenizi göstererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tabi ki tüm bu şartlara uyum sağlamanız gerekmektedir. Öğrenci kredi şartları ise aile kefil gösterilmeli, ebeveynlerinizden birinin maaş bordrosunu göstermeniz gerektiğini de hatırlatmak yerinde olacaktır.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar başlıklı yazımızdan da öğrenciler için kredi kartı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2017” yazısı hakkında

  1. Aman aman aldık garantiden bi kredi kartı ödeyemiyoruz. Kullanmayı biliyorsan gerçekten çok iyi bişey ama kullanmayı bilmek önemli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir