Mesaj ile Kredi Veren Bankalar 2017 | SMS ile Kredi Başvurusu

Bankacılık sektörü ve bankalar bireysel ihtiyaç kredisi vermek ve potansiyel müşterilerine kolayca ulaşmak için her türlü teknolojik nimetten yararlanır. Cep telefonları ile her türlü bankacılık işlemini hızlı ve simultane şekilde yapabileceğimizi biliyoruz. Bu yazımızda size mesaj ile kredi veren bankalar listesini ve sms ile kredi seçeneklerini ayrıntılarıyla bahsedeceğiz. Kısaca Cepten kredi başvurusu için bankaların SMS hizmet numaralarını sizler için özetleyeceğiz.

Kısa Mesaj ile Kredi Veren Bankalar Nasıl bir sistem Kullanıyor?

Bankalar SMS ile kredi başvurusu sırasında en geç 5 dakika içinde size cevap verebilmektedir. Sistemi özetlemek gerekirse: Kimlik numaranızı bildirdiğiniz kısa mesaj ile bankalar dijital olarak kredi notunuz ve bankacılık verilerinde kayıtlı olan gelir durumunuza anında ulaşırlar.

Bir algoritmayla (yani hesaplama içeren bilgisayar kodlarıyla) sizin bireysel krediyi almak için uygun olup olmadığınıza karar verir ve size yine SMS ile sonucu bildirir. Peki hangi bankalar cepten kredi almak için hizmet vermektedir? Aşağıda mesaj SMS ile kredi veren bankalar listesini sizin için sıraladık.

1. Denizbank SMS ile kredi başvurusu

Kısa mesaj ile kredi veren bankalar listemizin başında Denizbank yer almaktadır. Cepten kredi başvurusu için TC Kimlik Numaranızı 3280 kısa mesaj servisine yollamanız yeterlidir.

2. QNB Finansbank Mesaj ile Kredi Başvurusu

En kolay kredi başvurusu için telefonunuzdan TC Kimlik Numarası boşluk kredi yazıp 5030’a SMS gönderebilirsiniz.

3. Akbank CEPTEN Kredi Başvurusu

Kredi boşluk TC Kimlik Numaranızı 4425’e kısa mesaj atabilirsiniz. Size en kısa zamanda SMS ile kredi başvurusu sonucunuzu ileteceklerdir.

4. Garanti Bankası Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu

TC Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk olacak şekilde 3390 SMS servisine mesaj atmanız yeterli olacaktır.

5. Odeabank SMS ile Kredi Almak için

Örnek vermek gerekirse “Kredim 4432556634633” formatında olduğu gibi kredim boşluk TC Kimlik No ile 8444’e kısa mesaj atmanız Odeabank kredi başvurusu için yeterli olacaktır.

6. Vakıfbank Cepten Kredi Başvurusu

Vakıfbank sms ile kredi almak için biraz farklı bir format uygulanmaktadır. TIK boşluk TC Kimlik NO boşluk aylık geliriniz ile birlikte 5724 kısa mesaj servisine SMS atmanız yeterli olacaktır.

Örnek: TIK 3334444555567 1500

7. Şekerbank Mesaj ile Kredi Almak için

Kredi boşluk TC Kimlik Numarası ve Aylık Gelir bilgilerinizi, tıpkı yukarıda olduğu gibi, SMS aracılığıyla 1953’e gönderebilirsiniz. Şekerbank kredi başvurusu için herhangi bir şubeye gitmeden başvurunuzu bu yolla gerçekleştirmeniz mümkün.

8. Yapı Kredi Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu için

Kredi türünü ‘Konut’ ya da ‘Bireysel’ olmak üzere boşluk TCKN boşluk Aylık Net Gelirinizle birlikte 4411’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Örnek: konut 3334445555567 2000 veya bireysel 33344445555567 1750 gibi.

Yerinizden kalkmadan bir telefonla istediğiniz bankadan finansal destek talebinde ve kredi başvurusunda bulunmanız mümkün. Dijital ve mobil bankacılık sistemiyle gelen bu kolay kredi başvurusu seçeneklerinden siz de yararlanabilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalar başlıklı makalemizle de kefil olmadan veya gelir belgesiz kredi almak için başvuru yapabileceğiniz bankaların en güncel listesine ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar 6 “Mesaj ile Kredi Veren Bankalar 2017 | SMS ile Kredi Başvurusu” yazısı hakkında

  1. Ah bu krediler mahvediyor bizi. İnsanlar borç içinde yüzüyor, borçlarını bile kredi çekerek öder hale geldi millet.

  2. Yararlı bir makale olmuş gerçekten ihtiyacım vardı teşekkürler. sms ile kredi başvurusu kolay olmalı. emeğinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir