Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları Ağustos 2017

Ağustos sonu Eylül başı itibariyle 2017 yılının kurban bayramı, bankalar ve tüketiciler için de ihtiyaç kredisi kampanyaları ile yazılı ve görsel medyada oldukça yer bulmakta. Her bayramda artık gelenekselleşen bankaların bayram kredisi kampanyaları ile tüm en güncel banka kredi ayrıntılarını siz tüketiciler için derledik.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi

Bayram özel olarak sunulan bu QNB Finansbank kredisinde faiz oranları % 1,28 ile % 1,73 arasında değişikik göstermektedir.

Kredi notu baz alınarak uygulanan bu kredi faizlerinde yüksek kredi puanına düşük faizli kredi imkanından faydalanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak sunulan bireysel kredi kampanyasında da faizler değişiklik göstermez.

10 Bin TL ihtiyaç kredisi için en yüksek faizle hesaplanan kredi maliyet tablosunda aylık taksit tutarı 331 TL olmaktadır.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

Her bayram olduğu gibi yıllardır bayram kredisi kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren İş Bankası. 2017 Kurban Bayramı için de uygun kredi kampanyasını ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.

İş Bankası bayram kredisi kampanyası kapsamında günlük 5 TL taksitle (48 ay vadeli kredi dahilinde) 5.000 TL bireysel kredi kullanma imkanı verilmektedir. 6 eylül 2017 tarihine kadar bu İş Bankası kredi kampanyası geçerlidir.

Cepten kredi başvurusu yapmak için sırasıyla NAKİT, TC Kimlik No, Kredi Tutarı ve Aylık Gelirinizi 4402’ye aralarda boşluk bırakarak anında yapabilirsiniz.

%1,25 ile %1,29 arasında değişen faiz oranı vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Uygun faizli kredi başvurusu yapmak için ayrıca İş Bankası şubelerinden veya internet bankacılığından da faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi

2017 yılı kurban bayram kredisi kapsamında Vakıfbank bayram kredisi kampanyası da hayli cazip görünmekte. Örnek vermek gerekirse 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için yüzde 1,20 faiz oranı ve 48 ay vade için aylık kredi taksit tutarı 580 TL ve kredi tahsis ücreti de 100 TL olmaktadır.

90.000 TL için faiz oranı %1,16 olmakta, aylık taksit tutarı 48 ay vadeli kredi için 2.583 TL olarak hesaplanmaktadır. Kredi tahsis ücreti bu durumda 450 TL olarak uygulanmaktadır.

SMS ile anında kredi başvurusu yapmak için sırasıyla KREDI, TC Kimlik NO, Aylık Gelir bilgilerini 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Vakıfbank şubelerine giderekte hızlı başvurunuzu yapabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir