KOSGEB 50 Bin TL Kredi ve KOSGEB Faizsiz Kredi Detayları

KOBİ ve firmalar için devlet destekli sıfır faizli kredi desteği KOSGEB kredileri için başvurular devam ediyor. Küçük ve Orta Ölçekli işletmeleri geliştirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı kısaltması olan KOSGEB Faizsiz kredi başvurusu yapmak için veya KOSGEB 50 Bin TL kredi fırsatından yararlanmak için şartlar nelerdir sorusunu sizler için ayrıntılı ele alalım!

Öncelikle KOSGEB sıfır faizli kredi için KOSGEB veritabanına kayıtlı olma şartı aranmaktadır. Özellikle kur ve faiz artışına paralel olarak kobilere devlet desteği 2016’nın son aylarında gündeme gelmiş ve hemen uygulamaya geçilmiştir. 50 bin TL sıfır faizli kredi desteği sunacak olan KOSGEB kredi başvurusu için http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr/ adresine girmeniz ve KOSGEB’e üye olurken size verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu platform aracılığıyla KOSGEB 50 Bin TL kredi veya hibe kredi desteği hakkında da detaylı bilgilere ulaşbilirsiniz.

KOSGEB faizsiz kredi 50 Bin TL’ye kadar Nefes Kredisi imkanı sağlıyor

İlk 12 ay ödemesiz olan bu ihtiyaç kredisi imkanında 36 ay vade uygulanacak ve üçer aylık dilimler şeklinde ay taksitle geri ödemesi yapılacak.

KOSGEB Başkanı ilginin yoğun olduğunu ve başvuru önceliğinin bulunmadığını belirtti. Tüm başvurular alındıktan sonra bunlar değerlendirilecek ve sonucu olumlu olan kobiler KOSGEB 50 Bin TL kredi imkanından faydalanacak.

İşletmeler için son derece olumlu karşılanan KOSGEB kredisinden bu şartlarda faydalanmak için vakit kaybetmeden KOSGEB’e kayıt yaptırmanız yerinde olacaktır. Çünkü bu belirsiz günlerde işletmenizi büyütmek için yatırım yaparak önce siz kazanırsınız.

Ayrıca bu krediye yoğun bir ilginin olduğunu ve son haberleri KOSGEB kredisine yoğun ilgi başlıklı yazımızla öğrenebilirsiniz. Hibe krediler ve Kobi’ler için kredi desteği hakkında soru, bilgi ve deneyimlerinizi aşağıdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir