KGF Destekli QNB Finansbank KOBi Kredisi

Geçtiğimiz yıl sonuna doğru yeni ekonomik pakette hükümet tarafından esnaf ve KOBİ’lere kullandırılmak üzere Kredi Garanti Fonu Destekli sıfır faizli kobi kredisi müjdesi verilmişti. Bu kobi kredisi türünde uygun faiz ve ödeme seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Yoğun ilginin gösterildiği ve nefes kredisi adı verilen bu uygulamanın ayrıntılarından  kobi nefes kredisi yazımızda bahsetmiştik.

TOBB’a bağlı odalardan birine üye olma ve en az 1 yıllık faaliyet gösteren firmalar için geçerli olan KOBİ kredisini Denizbank ve Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla alabileceğiniz gibi, diğer bankalarla da görüşmelerin sürdüğü ve anlaşmanın yakın olduğunu vurgulamıştık. QNB Finansbank da bu bankalar arasına katıldı. Kısaca KOSGEB tarafından desteklenen ve KGF kefaleti ile sağlanan KOBİ nefes kredisine QNB Finansbank aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBi kredisi Başvurusu

Hızlı başvuru ve ön onay sürecini oldukça azaltan KOBi Para Cepte uygulamasıyla en kısa sürede kredi başvurunuz onaylanır. Bunun için öncelikle

  • TC Kimlik Numaranızı 7646’ya kısa mesaj yoluyla iletmelisiniz.
  • Ön Onay işlemi böylece size gelen SMS ile cevaplandırılarak bitmiş olacak.
  • Yukarıda ki şartları taşıyorsanız gerekli evraklarla birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek 50 Bin TL’ye kadar KOBi kredisi  için başvurabilirsiniz.

Kobi Para Cepte Kredisinin Özellikleri

Bu finansman desteği öncelikle cirosu 2 Milyon TL’ye kadar olan KOBİ’ler için geçerlidir. Ayrıca kredinin kabul süreci oldukça hızlıdır. Ön onay işlemi olumlu bulunanlar evrakların hazır olması ve belirlenen kredi tutarının şube tarafından kabul görmesi halinde aynı gün içinde uygun görülen kredi tutarına sahip olabilir.

KOBİ para cepte Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir ?

Şahıs firmaları için; kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve olmazsa olmaz dediğimiz esnaf veya oda kayıt belgesi. Limited ve anonim şirketler için ise ortakların ve yetkililerin kimlik fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri (beyannamesi), kuruluş ve ortaklıkların belirtildiği Ticaret sicil gazetesi, güncel Ticaret sicil belgesi ve oda kayıt belgesi şeklinde sıralayabiliriz.

Zorlu ekonomik şartlarda KOBİ’ler için özel kampanyaları ve gelişmeleri anlık olarak duyurmaya çalışıyoruz. Her türlü soru ve yaşadığınız problemleri bizlere aşağıda ki formdan rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “KGF Destekli QNB Finansbank KOBi Kredisi” yazısı hakkında

  1. Finansbank ile KOBİ kredisi almak şu zamanda çok işime yaradı, bayan kuaforuyum dukkanı yeniledim mevsimi gelmisken de.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir