KGF Destekli Denizbank Sıfır Faizli işletme Kredisi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB kredisi Denizbank tarafından da esnaf ve Kobi’leri desteklemektedir. Kredi Garanti Fonu KGF destekli sıfır faizli işletme kredisi KOSGEB’den onay almış ve teminat sıkıntısı yaşayan işletmelere özel olarak sunulmaktadır.

Önceki aylarda ekonomiyi canlandırma adına borçlu olan esnaf ve kobi’lere özel kgf destekli kosgeb kredisi başlıklı yazımızla ayrıntılarına değinmiştik.

Bu yazımızda Vakıfbank ve QNB Finansbank tarafından da sunulan sıfır faizli kobi kredisi başvurusunu Denizbank aracılıpıyla yapmak için ayrıntıları sizler için sunacağız.

Denizbank KOSGEB 2017 Sıfır Faizli işletme Kredisi Başvurusu

Öncelikle KGF destekli KOSGEB Kobi kredisi ayrıntılarından tekrar bahsetmek yerinde olacaktır. Denizbank tarafından da finanse edilen sıfır faizli işletme kredisi ilk yılı ödemesiz olarak sunulmaktadır.

Sonraki yılları 3 ayda bir taksitlendirilen Kobi kredisinde toplam vade süresi 4 yıldır. Azami faizsiz kredi tutarı ise 50 Bin TL olarak belirlenmiştir.

Eğer KOSGEB başvurunuz olumlu sonuçlandıysa Denizbank kredi başvurusu için öncelikle bir ön onay almanız gerekmektedir. Bunun için KOSGEB boşluk TC Kimlik Numaranızı 3280’e kısa mesaj olarak göndermelisiniz.

Eğer ön onay süreci olumlu sonuçlandıktan sonra istediğiniz kredi tutarı da Denizbank tarafından uygun bulunursa faizsiz kobi kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanarak istediğiniz kredi desteğine kavuşmuş olacaksınız.

Kobi Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

2016 yılında başvuru yapmış ve KOSGEB Kobi kredisi onaylanan işletmeler 2017 yılı için bu destekten faydalanamamaktadır. Ayrıca KOSGEB altında bulunan ve 10 kişiden az çalışanı bulunan işletmelere öncelik verilecektir.

Önemli Not: Eğer KOSGEB veri tabanına kayıtlı değilseniz ve kredi başvurunuz olumlu bulunmuşsa kredi desteğini almadan önce işletmenizi KOSGEB’e kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

KGF kefaleti ile birlikte de kullandırılan Denizbank Kobi Kredisi dosya masrafı olmadan ve faizsiz olarak verilecektir. Daha fazla bilgiyi herhangi bir Denizbank şubesine giderek veya Denizbank müşteri hizmetleri numarasını 444 0 800 hattını arayarakta edinebilirsiniz.

Bu avantajlı kredi imkanından şartları taşıyan her esnaf. işletme ve Kobi faydalanabilmektedir. Sormak istediğiniz her türlü sorunuzu aşağıda ki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “KGF Destekli Denizbank Sıfır Faizli işletme Kredisi” yazısı hakkında

  1. Bu KGF kredisini o kadar çok dağıtttılar ki, bir bilen görüşü olarak eğer doğru kullanılmazsa kobiler tarafından, sıkıntı ileride çok daha büyük olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir