Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar 2017

Finansal alanda bireysel veya kurumsal olarak çalışmış olduğumuz bankalar bizlere bazı notlar vermektedir. Kredi notu adı altında değerlendirilen bu notlar kullanabileceğimiz kredili ürünlerin belirleyici olmasını sağlamaktadır. Bir nevi bizlerin güvenilirliğini ortaya çıkaran sistemde diyebiliriz. Kredi notu düşük olanlar belirli bir süre kara liste içerisinde yer almaktadır. İşte bu kara listedekilere kredi veren bankalar listesinini 2017 yılı için en güncel şekliyle sizler için aşağıda detaylarıyla derledik.

Kara Listedekiler Kredi Çekebilir mi?

Kredi notunuzun yüksek olması ile birlikte dilediğiniz bankadan kredi alabilirsiniz. Fakat kredi notunuz düşük ve belirlenen puanın altında ise bazı kurum ve kuruluşlar dışında hiçbir şekilde kredi verilmemektedir. Yine de bazı bankalar kara listede olana kredi imkanı tanıyabilmektedir.

Aktif Bank Kara Listedekilere Kredi Başvurusu

Türkiye’de yeni açılmasına rağmen birçok kişinin beklentisini karşılayan bir banka olma özelliği taşımaktadır Aktif Bank. Günümüzde kara listede olan bireylere ipotek ve kefil karşılığında kredi hizmeti sunmaktadır. Başvurularınızı sadece şubeden yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Nitekim internet veya telefon bankacılığından yapılan başvurular kara listede olduğunuz için olumsuz cevaplandırılmaktadır.

Türkiye Finans Kara Listede Olana Kredi

Kredi notum düşük kredi çekebilir miyim diyorsanız Türkiye Finans Bankası beklentilerinizi çözüme kavuşturmaktadır. Bankacılık sektöründe yeni olmamasına rağmen müşteri potansiyelinde arzu ettiği başarıya ulaşamadığı için kredi alanında kısa bir süre içerisinde ödeme yapmaktadır.

İpotek veya kefil sistemi ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Şubeden yapacağınız başvurular kısa bir süre içerisinde olumlu sonuçlanırken internet ve telefon bankacılığından yapacağınız başvurular olumsuz olarak değerlendirilmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Kredi Başvurusu

Kredi ve kredi kartı ürünlerinde yapmış olduğu kampanyalar ile kendisinden söz ettiren Albaraka Türk Bankası kredi notu düşük olan bireylere kesinlikle yardımcı olmaktadır. İpotek ve kefil sistemi ile arzu ettiğiniz meblağı çekebilirsiniz. İnternet bankacılığında da kefille kredi çekebilme imkânı sunmaktadır.

Kredi borçları ödendiği takdirde de kara listeden çıkılabilir ama bunun zaman alacağını unutmamanız yerinde olur. Ayrıntılara kredi borcum biterse kara listeden çıkar mıyım başlığıyla yer verdiğimiz yazımızla ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kara Listedekilere Kredi imkanı

Türkiye’nin birçok ilinde şubesi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası kara listede olana kredi veren bankalar listesinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Günümüzde birçok kişi ipotek veya kefil ile birlikte başvuru yaparak kredi alabilmektedir. Diğer bankalarda belirtmiş olduğumuz gibi sadece şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kara liste sicil affı 2017 başlıklı yazımızla 2017 yılında çıkan ve kara listedekiler için de geçerli olan kara liste sicil affı hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar 2017” yazısı hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir