ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Ayrıntıları

Küresel olarak dünyanın saygın ve güvenilir bankalarından biri olan ING Bank, ülkemizde faaliyetlerine başladığından beri banka kredili ürün hizmetlerinde de oldukça rekabetçi tutum sergilemektedir. Tüketici ihtiyaç kredileri ve kredi kartı pazarında büyümeye devam etmektedir. Bankacılık sektöründe de kredi kartı kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren ING Bank kredi kartı çeşitleri ile kart detaylarını aşağıda sizler için sıraladık.

Uçtukça Kazandıran ING Bank Kredi Kartı Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus Kart ile yaptığınız harcamaların yüzde 0,5 uçuş puan, Pegasus Havayolları’ndan yapacağınız harcamadan ise % 2 puan kazandırmaktadır.
Pegasus Plus Kart Özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.
  • Yıllık kart aidatı alınmamaktadır.
  • 1 UçuşPuan 1 TL değerindedir ve 5 puan üzerinde ki her uçuşpuandan yararlanılabilir.
  • SMS ile Pegasus Plus Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için PGS boşluk TC Kimlik Numaranızı 2205’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

ING Bonus Card Kredi Kartı

Harcadıkça kazandıran, harcamalarınıza ek taksit imkanı veren Bonus Card avantajlarından ING Bank ile de yararlanabilirsiniz. Bonus Card başvurusu yapmak için herhangi bir ING Bank şubesine gidebilirsiniz.

ING Bank’ın getirdiği yeniliklerden biri de mevcut kredi kartınızı daha üst seviye kredi kartına yükseltmek için (yani daha çok bonus kazanmanız için) başvuru yöntemi değil de harcama yöntemi getirmesidir.

Örneğin son 12 ayda en az 75 bonus puan kazandığınız takdirde ING Bonus Plus Card sahibi olabilirsiniz. Bonus Plus Card ile yaptığınız alışverişlerde daha yüksek oranda bonus kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu kart ile son 12 ayda 150 Bonus puan kazanırsanız ING Bonus Premium Card’a terfi edebilirsiniz.

250 Bin TL ve üzeri mevduat veya yatırım ürününü ING Bank değerlendirilmesi durumunda ise yıllık aidat ücreti olmayan özel müşterileri için banka ING Bonus Platinum Card imkanı sunmaktadır. Ayrıca özel faiz oranlı bireysel kredilerden yararlanabilir, EFT/Havale ve mobil bankacılık işlemlerini ücretsiz yapabilirler.

ING Nakit Kart Özellikleri ve Başvurusu için

Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Günlük 1000 TL’ye kadar nakit çekme limiti vardır. Para transferi, fon alımı gibi birçok bankacılık hizmetinden bu Nakit Kartla faydalanabilirsiniz.

ATM’lerden nakit çekmek veya alışveriş yapmak için kullanılan ING Bank Nakit Kart başvurusunu ING Bank şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetleri numarasından da kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir