HSBC Kredi Başvurusu ve Hesaplama

İngiliz sermayeli ve ülkemizde son birkaç senedir bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan HSBC, kredili ürünleriyle de hayli tercih edilen bankalardan biridir. HSBC kredi başvurusu hakkında yapılması gerekenleri ve tüm kredi hesaplama detaylarını aşağıda sizler için derledik.

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamı içerik itibariyle diğer bankalardan farklı bir yön izlemektedir. Bu kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir ve kredi notunu baz alan özgün bir tarzdır diyebiliriz. Yani düşük kredi notu olana da HSBC ihtiyaç kredisi imkanı vermektedir.

Ayrıntılardan bahsedecek olursak: HSBC, bünyesinde premier, advance ve diğer müşteriler olarak bir sınıflandırmaya gitmiştir. Premier ve advance müşterileri için HSBC düşük kredi notu olana yüzde 1,45, yüksek kredi olana yüzde 1,23 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Ek olarak diğer yeni müşterileri için de yüksek kredi notu olana yüzde 1,33, düşük kredi notu olana yüzde 1,65 oranında aylık faiz oranı uygulamaktadır.

HSBS Kredi Başvurusu Yapmak için

hsbc kredi başvurusuTürkiye çapında herhangi bir HSBC şubesine gidip başvurunuzu gerçekleştirebilir, 0850 211 0 211 telefon bankacılığı şubesini de kullanabilirsiniz. Ayrıca hsbc.com.tr adresinde hemen altta yer alan soldaki resim gibi bir alandan başvurunuzu gerekli form verilerini doldurarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda kampanya dahilinde yer alan ve 10 Bin TL için hesaplanan kredi maliyet tablosunu görebilirsiniz.

Kredi
Notu
  Kredi
Tutarı   
Kredi
Vadesi
Aylık
Faiz
Oranı
Aylık
Taksit
Tutarı
Kredi
Tahsis
Ücreti
Kredili
Hayat
Sigorta
Primi
Aylık
Toplam
Maliyet
Oranı
Yıllık
Toplam
Maliyet
Oranı
Yüksek Not10.000 TL24 ay% 1,33505 TL50 TL129 TL% 1,76% 21,06
Düşük Not10.000 TL24 ay% 1,65528 TL50 TL130 TL% 2,14% 25,72

Eğer isterseniz alternatif olarak yerli sermaye ile kurulan ve yabancı ortakların yoğun ilgi gösterdiği Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. En güncel ihtiyaç kredisi hesaplamaları ve oranları için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Her türlü soru, görüş ve önerinizi aşağıda ki formdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir