Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 bankakredim.net tüm hakları saklıdır. Özgün olarak hazırlanmış haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bankakredim.net’e aittir ve 5846 numaralı yasal telif hakları uyarınca korunmaktadır. bankakredim.net sitesinde yer alan bilgiler ve fikirler yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

bankakredim.net Google Adsense reklam sistemini kullanmaktadır. Google reklam ağı ve gizlilik politikası sayfasını ziyaret ederek ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
bankakredim.net’de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Finansal bilgi verme ve yasalar uyarınca hareket etme amacı güden yazı ve yorumlardan yazı sahibi sorumludur.

Bilgi Kaynakları

Size en uygun hizmeti sunmak adına sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler, otomatik olarak sağlanan bilgiler ve diğer kaynaklardan olmak üzere 3 çeşittir. Hizmet kalitesini arttırmak adına kullanılması dışında herhangi bir amaç güdülmediği garanti altındadır ve aksi kullanım durumunda her türlü yasal sorumluluğu aldığımızı bildiririz.

Kayıt Dosyaları

Sitemiz birçok standard web sunucusunda olduğu gibi istatistiksel amaçlı log(kayıt) dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; IP adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi genel bilgileri içermektedir. Log ve kayıt dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında asla kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.