Garanti Bankası Kredi Kartı Bonus Card Detayları

Türkiye’de bankacılık sektörü denildiğinde akıllara gelen ilk 3 bankadan biri de Garanti Bankası’dır şüphesiz. Kredi kartları ise en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biridir. Bu amaca yönelik olarakta Garanti Bankası uzun zaman önce potansiyel müşterilerinin hizmetine sunduğu Bonus Card ile adeta sektöre damgasını vurmuştur.

Geniş müşteri portföyü ve şube yapısıyla ülkemizde yıllardır hizmet veren Garanti Bankasına ait kredi kartı isim hakkına Garanti Bonus kredi kartı denir. Bonus adıyla harcadıkça hediye puan kazandıran Bonus Card sahibi olmak için herhangi bir Garanti Bankası şubesine gidip kişisel bilgilerinizle birlikte form doldurmanız yeterli olacaktır.

Bonus Card hayli popüler bir yere sahiptir

Geniş reklam kampanyalarıyla ülkemizde herhangi bir alanda meşhur olmuş ünlülere yer vermesi Garanti Bonus Card’ın popülerliğini arttırmaktadır. Bunun birlikte akaryakıt veya toptan alışverişlerde de kazandırdığı hediye puanlarıyla ülkemiz çapında hayli cazip bir kredi kartıdır.

Kazandırdığı bonus ve hediyeleri yıl içinde harcayabilirsiniz. Aksi takdirde bankaların da sıklıkla uyardığı gibi kazanılan bonuslar yeni yılla birlikte silinebilir. Bu konuda tüketicilerin dikkatli olması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir