Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Detayları

Doğuş Holding’in İspanyol merkezli bankaya tüm hisseleri devretmesinden sonra bile Garanti Bankası yine kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bahar aylarına girdiğimiz Mart Sonu itibariyle Garanti Bankası bahar kredisi kampanyası ile avantajlı tüketici kredisi seçeneği sunmakta. Bu yazımızda bankanın bahar kredisi kampanyası detaylarına değineceğiz.

Türkiye’nin en önemli bankalarından olan Garanti Bankası sene içerisinde birçok kampanya düzenleyerek bireysel ve kurumsal müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.

Günümüzde mevsimlerin değişmesi ile birlikte birçok ihtiyacımız oluşmaktadır. Özellikle kış sezonundan bahar sezonuna geçildiği zaman masraflar iki katına çıkmaktadır. Tabii ki bunu sadece bireysel olarak değerlendirmek yanlış olacaktır.

Nitekim kurumsal firmalar ve şirketlerde bu dönemde sıklıkla yüksek masraflar ile karşı karşıya kalmaktadır. Garanti Bankası bahar kredi kampanyası ile sizlerin maddi sorunların çözüm üretmektedir.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Detayları

Bahar kampanyası kredisi 2017 yılında Garanti Bankası ile birçok kişinin beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıntılarına baktığımızda kredi tutarına ve vadeye göre faizlerde değişikliler olduğu ön plana çıkmaktadır. Bütün tutarlar baz alındığına ise en düşük faiz oranı %1.16’dır.

Garanti Bankası yapmış olduğu kampanya ile ilgili en düşük tutarı 25.000 TL olarak belirlemiştir. Bu tutarın altında olan meblağlar ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilmektedir.

3 ile 48 ay arasında değişen vadelerde faiz oranı çekilecek kredi miktarına göre ters orantılı değişmektedir. Diğer bir deyişle 25.000 TL için en yüksek vade olan 48 ayı göz önünde bulundurduğumuzda %1.36 faiz oranı ile aylık 755,23 TL olarak geri ödenmektedir.

50.000 TL kredi tutarı içinde vadeyi değiştirmeden incelediğimiz zaman faiz oranı %1.19 olurken aylık ödeme tutarı 1.446,76 TL olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda en yüksek tutar olan 75.000 TL için faiz oranı %1.16 iken geri ödemesi aylık 2.152,66 TL’dir.

Bahar Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası bahar kredi kampanyası 2017 döneminde kredi başvurusu daha çok şube kanalıyla alınmaktadır. Tabii ki Türkiye’nin en gelişmiş internet ve telefon bankacılığını kullanan Garanti Bankası müşterisi olan bireylere bu kanallar üzerinden de kredi verilmektedir.

Dijital ve telefon bankacılığı ile onay aldığınız takdirde krediniz bankada bulunan hesaba kısa bir süre içerisinde yatırılmaktadır. Banka müşterisi değilseniz şubeye gitmek her zaman için daha yerinde olacaktır.

Sıfır faizli kredi veren bankalar başlıklı yazımızla faizsiz kredi veren bankalar ve faizsiz kredi almak için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir