Fibabanka Kurban Bayramı Kredisi ve Kampanya Detayları

Ülkemizde özellikle esnaf ve kobi’ler için çeşitli fırsat ve kredi kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Fibabanka, 2017 yılı kurban bayramı kredisi kampanyasıyla da acil ihtiyaçlarınız için avantajlı ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Fibabanka kurban bayramı kredisi ve detaylarına dilerseniz detaylarıyla aşağıda yer verelim.

2017 yılı için kurban bayramının yaklaştığı bu aylarda bankalar da çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Kurban bayramı kampanyaları başlıklı yazımızla Ağustos 2017 itibariyle en güncel kampanyaları sizler için derlemiştik.

Fibabanka Kurban Bayramı Kredisi Kampanya Ayrıntıları

Bu bayram kredisi ayrıntılarına göz atacak olursak:

Çekilmek istenen tutarın vade sayısına göre 3-36 ay arası için % 1,45, 37-48 ay arası vade sayısı için % 1,33 oranında faizle ihtiyaç kredisi imkanı sunulmaktadır.

Bayram Kredisi Başvurusu için

Fibabanka kredisi için SMS ile başvurmak oldukça kolaydır. 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurularınızı TC Kimlik Numaranızı 3422’ye yollamanız yeterli olacaktır.

Daha yüksek meblağlar için ise Fibabanka resmi internet sitesinden başvuru yapabilir veya herhangi bir Fibabanka şubesine uğrayabilirsiniz.

Örnek İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu

10.000 TL ve 48 ay vadeli bayram kredisi için yüzde 1,33 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL ve sigorta masrafı 323 TL olmaktadır. Aylık taksit tutarı ise 299,80 TL olmaktadır, ki günlük 10 TL ile 10 Bin TL ihtiyaç kredisine sahip olmanız Fibabanka kampanyasıyla artık mümkün.

Bu maliyetler çerçevesinde aylık efektif faiz oranı % 1,62 olmakta, yıllık ise bu faiz oranı % 21,28 olarak hesaplanmaktadır.

Ayrıca Fibabanka evlenmek isteyen genç çiftler için de kredi kampanyası düzenlemektedir. Diğer bir deyişle evlilik kredisi almak isteyen genç çiftler için sunulan kredi çeşitlerinin de olduğunu vurgulamalıyız. Devlet destekli evlilik kredisi başlıklı yazımızla tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir