Fibabanka Kimin? Fibabanka Hakkında Detaylı Bilgiler

Bankacılık sektöründe yer alan ve tercih edilen çoğu banka mazisi en az 20 yıla dayanan bankalardır. Fibabanka ise yeni nesil bankacılık sistemini benimseyen iştiraklerinden biridir. 5 yıldan biraz fazla süredir bankacılık faaliyetlerine başlayan Fibabanka ile iletişim için 444 88 88 numarasını arayabilirsiniz. Fırsatları ve avantajları hakkında da detaylı bilgiye resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ama bu yazımızda size bankanın kısa tarihini anlatmak istiyoruz.

Fibabanka Tarihçesi ve Geçmişi Hakkında

Finansbank kimin başlıklı yazımızda da başrolde olan girişimci işadamı Hüsnü Özyeğin, Portekiz sermayeli bir banka olan Millenium Bank’ın Türkiye’de faaliyet gösteren grubunu satın alarak bu bankayı kurdu.

2010 yılında faaliyetlerine başlayan Fibabanka, yeni olmasından kaynaklanan “güvenilir mi?” sorusunu akıllara getiriyor doğal olarak. Kobiler ve tarım sektörü emekçileri için düşük faizli kredi imkanı veren Fibabanka, bireysel müşterileri için de ticari kredi hizmeti sunmaktadır.

Bankaların güçlü sermaye yapısı, amiyane tabirle şarap gibi yıllanmış olması müşteri güvenilirliği açısından son derece önemlidir. Yalnız yönetim açısından profesyonel yaklaşımı sayesinde bu bankanın müşteri portföyü de zaman içinde genişlemiştir.

Ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun ülkemizde ki bankaları sıkı bir şekilde takip ettiği aşikardır. Bu kapsamda hala bankacılık faaliyetlerini sürdüren Fibabanka güvenilir bir banka olarak hizmetine devam etmektedir.

Ayrıca 62 banka şubesi ve 60 kadar ATM si ile 6 yılda yatırımlarına ara vermeksizin devam ederken, 800’e yakın personel çalıştırmaktadır. Fibabank müşterilerine yakın ilgi ve özen göstermesiyle de bankacılık sektöründe kısa zaman içinde haklı bir yer edinmiştir.

Bir sonraki yazımızda Yazarkasa Pos nasıl alınır sorusuna ayrıntılı bir şekilde cevap verdik. Dilediğiniz soruları aşağıda ki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir