Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017

Günümüz aile yaşamında bilhassa ev hanımları ek gelir sağlamak ve aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla kendi işinin sahibi olmak isterler. Bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankalar ve ev hanımları için kredi kampanyaları hakkında en güncel bilgileri sizinle paylaşacağız. Çalışmayan ev hanımlarına kredi imkanları ile ülke ekonomisine de katkı sağlanarak büyümeye kalıcı etki hedeflenmektedir. Diğer en güncel kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgilere sitemizi takip ederek ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ile ilgili Detaylar

Öncelikle maaş bordrosu olmayan ev hanımları için 5 Bin TL üstü banka kredisi almak nispeten zor. Çalışıyor ise, ev hanımının eşinin kefaletinden yararlanma olasılığı ise yüksek. Bu durum bankalar için iyi bir referans ve güvence demek olmakta ki ihtiyacınız olan bireysel kredi alma olasılığını yükselten bir etken. Girişimci ev hanımlarına yönelik çeşitli kampanyalar da mevcut. Bunlardan biri de Halkbank ev hanımlarına kredi kampanyasının adı olan ilk adım kredisi. Dilerseniz detaylarına açıklık getirelim.

Halk Bankası ilk adım Kredisi

İstihdamı arttırmak ve ev hanımlarını ekonomik kalkınmaya dahil etme amacına sahip Halkbank ilk adım kampanyası ile dilediğiniz ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Kredi Garanti Fonu KGF işbirliği ile kullandırılan bu iş kredisi ilk defa iş kurmak isteyen kadın girişimciler için geçerli. Ayrıca 1 yılı geçmemek şartıyla halen faaliyette olan kadın girişimciler için de bu finans kredisi verilmektedir.

İsteğe göre dönemsel taksitli veya aylık taksitle sunulan bu kredide, 60 ay vade imkanı da sağlanmaktadır. İlk 6 ay veya 1 yıl ödemesizdir ve sahip olunan tecrübeye göre de üst limit 95 Bin TL’dir.

Denizbank hanımlara yönelik özel kredi kampanyası

Ev hanımlarına özel kredi imkanı sunan bankalardan biri de Denizbank’tır. Esnaf ve KOBİ’lere yönelik son zamanlarda iş hayatında aktif bir rol üstlenmeye devam eden Denizbank, ev hanımlarını da unutmadı. Ev hanımlarına mevduat biriktiren hesap ve ev hanımları özel altın günleri adlı iki çeşit kampanyayla ev hanımları için özel hizmetler 2017 yılı için sunmaya devam etmektedir.

TEB Kadın Girişimciler için ihtiyaç kredisi

Çalışma Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (ERPD) ile ortak olarak girişimci ev hanımları için proje desteği sunmaktadır. 36 ay vade ile 75 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulan bu krediden faydalanmak için bir TEB Bankası şubesine gidip ayrıntıları öğrenebilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki makalelerimizden ne kadar kredi alabilirim başlıklı yazımızla alabileceğiniz ihtiyaç kredisi üst limitleri için bir fikir edinebilir, ve kredi başvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken hususları öğrenebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar “Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017” yazısı hakkında

  1. Ev hanımlarına kredi seçenekleri yok denecek kadar az ve ev hanımlarına iş teşfiği arttırılmalı bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir