Enpara Nedir? Enpara.com Kredi Başvurusu ve Ayrıntıları

Enpara, uzun bir tanımlama yapmak gerekirse, fiziksel olarak bir şubenin, çalışanların dolayısıyla da masrafların olmadığı, dijital bankacılık sistemi kavramını 2012 yılında ortaya atan bir QNB Finansbank hizmetidir. Enpara.com kurumsal adıyla da bilinen enpara hizmetini şubesiz bankacılık olarakta nitelendirebiliriz.

Enpara.com Hesap Ayrıntıları

Enpara kurulduğundan itibaren vurgulanan masrafsız bankacılık terimiyle zihinlerde haklı bir yer edinmiştir. Enpara.com ile ek ücret alınmayan kalemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • EFT ücreti ve havale ücreti
  • Hesap işletim ücreti
  • Fatura ve kurulum ücretleri

Bunları sözleşmesinde açıkça belirten ve “bugün de yok, yarın da yok!” mottosuyla müşterilerine bir nevi söz veren enpara.com hesabı açmak için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Belirttiğiniz adrese gelen encard ile ayda 3 kere 1000 TL’ye kadar istediğiniz bankamatikten para çekme hizmeti de masrafsız olarak sunulmaktadır. Bu kampanya Şubat ayı için geçerlidir. Doğal olarak QNB Finansbank ATM’lerinden ve bankamatiklerinden para çekimi ücretsizdir.

Ayrıca uygun faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz kredi hesaplamaları ve ayrıntılarını yakından inceleyelim.

Enpara.com Kredi Başvurusu ve Hesaplama

Masrafsız ihtiyaç kredisi ayrıntıları arasında dikkat çeken unsur vade sayısına göre faiz oranlarının doğru orantılı olarak artması diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse 10.000 TL arası kredi için 3 ile 12 ay arası vade için faiz oranı yüzde 1,29 olarak belirlenmiştir. 12 ay vade için aylık taksit tutarı 919 TL olmakta, toplam ödeme tutarı 11,034 TL olmaktadır.

  • Ayrıca 13-24 ay arası vade için faiz oranı yüzde 1,32,
  • 25-36 ay arası yüzde 1,34,
  • 37-48 ay arası yüzde 1,35 olarak belirlenmiştir.

Bu ihtiyaç kredisi türünde en önemli unsur banka komisyonsuz ve masrafsız kredi olmasıdır. Herhangi bir kefalet ve ipotek türü de istenmeyen bu uygun kredi türünden faydalanmak için dijital bankacılık hesabı açmanız yeterli olacaktır. Belirli bir gelirinizin olması ve kredi notunuz ortalamalarda seyretmesi yeterli olacaktır.

Şunu da belirtmeliyiz ki, ihtiyaç kredisi alt limit olarak 1000 TL, üst limit ise 30000 TL olarak belirlenmiştir.

Enpara müşteri hizmetleri numarası 0850 222 36 63 hattından gerekli ayrıntılara ve sormak istediğiniz hizmet türleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Günümüzde şubesiz bankacılık hizmetinin sektörde bu kadar rağbet görmesini gözlemleyen diğer bankalar da dijital bankacılık hizmeti vermeye başlamıştır.

Karşılaştırmalı olarak anlattığımız en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar başlığına sahip yazımızla siz de bankaların en güncel düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi hizmetlerini bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir