Emlak Konut Kampanyası | 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Emlak Konut GYO 1 Şubat 2017’den itibaren 30 farklı projesi için düşük faizli ve 20 yıl vadeye kadar kullandıracağı güncel konut kredisi kampanyasını duyurdu. Bu konut kredisi kampanyası kapsamında ev sahibi olmak artık çok kolay. Uygun konut kredisi detaylarını yazımızın devamında sizlerle paylaşalım.

Emlak Konut GYO Konut Kredisi Faiz Oranları ve Şartları

Konut kredisi kampanya detayları şu şekildedir:

  • Yüzde 5 peşin olmak üzere 240 aya(20 yıl vadeye) kadar kredi kullanımlarında yüzde 0,79 faiz oranı uygulanmakta
  • 120 ay vadeli kredi kapsamında yüzde 0,45
  • 60 ayda ise faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.
  • Bilindiği üzere bankalar en fazla yüzde 80 oranında ev kredisi kullandırmakta. Bu kampanya ile birlikte kalan en az yüzde 15’lik konut tutarı iş bitimine kadar ödenebilecek. Bu süre alıcı ile satıcı arasında varılan anlaşmalar uyarınca belirlenebilecektir.

Hangi Projeler Kampanya dahilinde?

Emlak Konut GYO’dan yapılan açıklamaya göre aşağıda ki projeler kampanya dahilindedir.

Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.

Konut Kredisi kampanyasına Dahil Olan Bankalar

Emlak Konut projelerinde ev sahibi olmak için başvuru yapabileceğiniz bankalar Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bankalarıdır.

Son başvuru tarihi 31 Mart 2017 olarak belirlenen bu projeyle önde gelen projelerde konut sahibi olmak hem kolay hem de çok avantajlı. 20 yıl vadeli düşük faizli Emlak Konut GYO konut kredisi kampanyası ve projeleriyle ilgili ayrıntılı bilgilere www.emlakgyo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 60 ay vadeli konut kredisinde sıfır faiz olanağı ise tüketiciler açısından oldukça cazip durduğu kesin.

Ayrıca konut kredilerinde ekspertiz kavramı ve ekspertiz ücretleri için ekspertiz nedir başlıklı yazımızı okumanız yerinde olacaktır.

Yapılan Yorumlar “Emlak Konut Kampanyası | 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi” yazısı hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir