Emekliler için Kredi Kampanyaları 2017 | Emekliye Kredi Veren Bankalar

Bankalar her türlü kesim için kredi kampanyaları ile daha çok kredili ürün vermek ister. Emekliler işte bu kapsamda en gözde hedef kitle arasında yer almaktadır. Sabit bir maaşlarının olması bankalar için emeklileri çok güçlü bir müşteri adayı yapmaktadır. Bu yüzden de emekliler için kredi kampanyaları 2017 yılında da bankalarca hayli tanıtılıp tercih edilen bankacılık ürünlerindendir.
Bu makalemizde bu yıl için en güncel ve yeni 2 bankayı emekliye kredi veren bankalar listemizde sizler için ayrıntılarıyla ele alacağız.

Şekerbank Emekliler için Kredi Kampanyası Detayları

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan müşterileri için özel olarak sunulmaktadır. Bu ihtiyaç kredisi türünde 48 aya kadar varan vadelerle emekliler kredi sahibi olabilirler. Yüzde 1,48 oranında aylık faizli kredi imkanı sunan Şekerbank bankasına emekliye kredi veren bankalar listemizin ilk sırasında yer veriyoruz.

Herhangi bir Şekerbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezinden veya tüm cep telefonu operatörlerinden KREDİ ve TC KİMLİK NO yazarak 1953’e kısa mesaj yoluyla kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Emekliye Kredi Veren Banka Kampanyası

Emekliler için özel olarak hazırlanmış bu kampanya paketinde 55 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulmuştur. 48 aya kadar vadeli emekliler için kredi kampanyasında yer alan diğer ayrıntılar şöyle belirlenmiştir.

Bu Denizbank kredi kampanyasında vade sayısıyla doğru orantılı olarak artan faiz oranı mevcuttur. Örnek kredi hesaplaması verecek olursak.. 10 Bin TL kredi için 12 ve 24 ay vade için belirlenen faiz oranı yüzde 1,32 ve sırasıyla aylık vade tutarı 922 TL ve 504 TL olarak hesaplanmıştır.

36 ay vadeli emekli kredisi için faiz oranı % 1,44 ve vade tutarı 375 TL olurken, 48 ay vade için % 1,47 ve 311 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank internet bankacılığından veya mobil bankacılıktan hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emeklilere özel Web’de kredi kampanyası olarak tanıtılan bu kampanya da Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Bu iki yeni kampanyaya ilaveten emeklilere kredi veren bankalar başlıklı yazımızda da Ocak 2017’den sonra geçerli olan 4 banka kampanyasını sizler için derlemiştik. Akbank, ING Bank, İş Bankası ve HSBC emekliye kredi veren bankalar arasında yer almakta idi.

Ayrıca bu saydığımız bankalar dışında PTT de emekliler için kredi kampanyası hizmet sunmaktadır. Ayrıntılara Emekliler için PTT kredisi başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü kredili ürün ve banka hizmeti sorusunu aşağıdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar 2 “Emekliler için Kredi Kampanyaları 2017 | Emekliye Kredi Veren Bankalar” yazısı hakkında

  1. 70 yaş üstü emekliye kredi verilmiyor :). Artık bi ayağı çukurda diye sanırım. 12-24 ay olan kredi iyiymiş. 36 ay çok oluyor fakat.

  2. Güzel bir kampanya validenin emekli olmasına 2 ay kaldı bir kredi çekmeyi düşünüyoruz. Bu bilgileri ileteceğim kendilerine 10.000 yada 20.000 tl olması yeterli bizim için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir