Denizbank Kredi Başvurusu ve Kredi Hesaplama 2017

Denizbank yabancı sermaye alımıyla ülkemizde kredili ürün hizmet alternatifi oluşturarak bankacılık piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. Denizbank kredi başvurusu ve kredi kampanyası hakkında tüm detayları yazımızın devamında bahsedecek olursak…

Denizbank İhtiyaç Kredisi Ayrıntıları

Bu kampanya kapsamında tüm vadelerde yüzde 1,19 faiz oranı, kefilsiz ve 48 aya varan vade seçenekleri mümkündür. Yalnız bu avantajlı kredi koşullarından faydalanmak için Denizbank internet bankacılığı ve Mobil Deniz kullanıcısı olmak gerekmektedir. Kısaca eğer Denizbank müşterisiyseniz ve kredi notunuz yeterliyse Denizbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu onaylayacaktır.

Kullanılabilecek kredi limiti 20 Bin TL olup tüm günler saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında başvurunuzu dijital ortamdan yapabilirsiniz.

Kredi hesaplaması için örnek vermemiz gerekirse yüzde 1,19 faiz oranı ve 10 Bin TL kredi için 12 aylık vadeli kredi taksit tutarı geri ödemesi aylık 913 TL, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık ödeme tutarı 495 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti binde 5 oranında yani 52,5 TL alınırken, sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı da vade sayısıyla artmaktadır. Bu kampanya 6 Ocak’ta son bulmaktadır.

Denizbank kredi başvurusu yapmak için

Eğer hesabınız bulunmaktaysa Denizbank online bankacılık kanalını kullanmanız yerinde olacaktır. Hızlı ve kolay başvuru imkanıyla denizbank.com adresini veya 0850 222 0 800 telefon bankacılığından da gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bu kanallar aracılığıyla kredi kartı başvurusu ve esnafa hızlı kredi gibi avantajlı kredi kampanyası ayrıntılarını da öğrenebilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda diğer banka ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Bunlardan biri de HSBC kredi başvurusu yazımızda da bahsettiğimiz HSBC tüketici kredileridir. Avantajlı ve güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir