Bankaların Ertelemeli Kredi Seçenekleri ve Yaz Kampanyaları 2017

Yaz aylarıyla birlikte tatil ve gerekli ihtiyaçlar için bankalar ertelemeli kredi kampanyası sunmaya başlamış bulunmakta. Bu yazımızda 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ve ertelemeli tüketici kredisi ayrıntılarından bahsedeceğiz.

Bilindiği gibi bankalar daha fazla tüketici kredisi vermek adına cazip faiz oranlarıyla veya farklı avantajlarla kredi vermektedir.

Önceki yazılarımızdan ertelemeli tüketici kredisi başlıklı yazımızda 2017 yılının bahar ayları için ertelemeli kredi kampanyalarından bahsetmiştik. En güncel ötelenmiş kredi kampanyası sunan bankaların başında QNB Finansbank bankası geliyor.

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Katar ile yaşanan global çaplı krize rağmen Katar sermayesinin bankayı satın almasıyla QNB Finansbank ülkemizde kredi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Taksit ödemesinin ilkini 3 ay ertelemeli olarak yapabileceğiniz QNB Finansbank Kredisinde kredi notuna göre faiz oranları değişiklik göstermektedir. Yüksek kredi notu olana %1,28, düşük kredi puanına ise %1,73 arasında değişen faiz oranları uygulanmaktadır.

Ertelemeli kredi başvurusu için en kolay yoldan SMS ile tüketici kredisine başvuru yolunu seçebilirsiniz. Bunun için TC Kimlik Numaranızı 5030’a gönderebilirsiniz. Ön onayınızı aldıktan sonra bankanın herhangi bir şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

10 Bin TL Kredi ile sınırlı olan QNB Finansbank taksit ertelemeli ihtiyaç kredisinde 48 ay taksitli tek opsiyon sunulmaktadır. Taksit tutarları 296 TL ile 331 TL arasında yine kredi notuna göre değişiklik göstermektedir.

ING Bank Taksit Ertelemeli ihtiyaç Kredisi

Ödemelerine yien 3 ay sonra başlayabileceğiniz diğer ihtiyaç kredisi seçeneği ING Bank tarafından verilmektedir. Düşük faizli kredi seçenekleri arasında önde gelmektedir. kredi notunuz 1850 ve üzeri ise %0,99 faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi seçeneği sunulmaktadır.

10.00 TL tutar için toplam kredi ödemesi 12.649 TL ve aylık taksit miktarı 381 TL olmaktadır. 15 Bin TL ihtiyaç kredisi için de aylık taksit miktarı 571 TL ve toplam geri ödemesi 18.973 TL olmaktadır. Tabii bu yüksek kredi notu olanlar için taban tutarlardır.

ING Bank 50.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi başvurularını kabul etmektedir.

3 ay taksit ertelemeli kredi faiz oranları detaylarını ING Bank için şöyle sıralayabiliriz.

  • Kredi notu 1800 ile 1849 arasındaysa % 1,09
  • 1750 ile 1799 arasında olanlar için faiz oranı % 1,19
  • 1700 ile 1749 arasında bir kredi notuna sahipseniz % 1,29
  • 1600 ile 1700 arasında kredi notu olana ise yüzde % 1,39 oranında faiz uygulanmaktadır.

İhtiyaçlarınızı hemen karşılamak ve ödemeye 3 ay sonra başlamak istiyorsanız QNB Finansbank ve ING Bank ötelemeli kredi kampanyasından faydalanmanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir