Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları 2017

2017 yılının Haziran sonunda Ramazan Bayramı’nın ve 31 Ağustos-4 Eylül aralığında yaşayacağımız Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla bankaların bayram kredisi 2017 kampanyaları da duyurulmaya başlandı. Bu yazımız da bankaların bayram kredisi fırsatları ve tüm detaylarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz. Hangi banka bayram kredisi veriyor, bayram kredisi faiz oranları gibi sorulara ayrıntıları sizler için derledik.

1- iş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

Ülkemizde bayram kredisi kampanyasını geleneksel hale getiren İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası ile de öne çıkan bankalardan biridir.

Geleneksel İş Bankası bayram kredisi 4 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte, % 1,25’ten başlayan faizlerle tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. Bayram kredisi başvurusu için cep telefonundan hızlı başvuru seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Nakit BOŞLUK TC Kimlik No BOŞLUK Kredi Tutarı BOŞLUK Aylık gelirinizi 4402’ye SMS ile başvuru yapabilir, kısa süre içinde cevap alabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası şubelerinden ve banka müşterileri için online bankacılık yoluyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 10 Bin TL için yüzde 1,29 faiz, 100 Bin TL için yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

2- Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi

Garanti Bankası 12 aydan 36 aya kadar vade imkanlarıyla tüketici kredisi kampanyası fırsatı sunmaktadır. 2017 yılı için bayram kredileri için faiz oranı yüzde 1,65 üst limitli faiz oranı uygulanmaktadır.

Kredi tutarının yükselmesiyle düşük faizli kredi imkanından faydalanmanızın daha olası olduğunu da belirtmek isteriz.

3- ING Bank Kredi Kampanyası

2017 Ramazan Bayramı için bayram kredisinden faydalanmak için ING Bank şubelerine gitmeniz de yeterli olabilmektedir. Bu kapsamda 15 Bin TL’ye kadar yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

4- Denizbank Ramazan Bayramı Kredisi Kampanya Detayları

Kredi tutarıyla doğru orantılı olarak kredi faizi uygulayan Denizbank kredilerinde faiz oranları %1,69 ile %1,84 arasında değişmektedir. 50 Bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunan Denizbank, şube ve mobil bankacılık yoluyla kredi başvurularını kabul etmektedir.

Yukarıda 2017 yılı için bayram kredilerini sizler için araştırıp sıraladık. İş bankası kredisinin daha uygun olduğu açıkça görülmekle birlikte, kredi başvurusu için maaşlı çalışan olmanız ve kredi notu düşük olanlar için kefalet yoluyla kredi başvurusu yapmanız yerinde olacaktır.

Ramazan Bayramı için bayram kredisinden faydalanamasanız bile 2017 yılında Kurban Bayramı için de kredi kampanyalarını çeşitlendirebileceğini düşünmekteyiz. En güncel kredi kampanyaları ve bankacılık fırsatlarını sitemizden güncel olarak yayımlamaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir