Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kredi Hesaplama

En büyük 5 bankamızdan biri olan Akbank, müşterileri için finansal gereksinimlerini her yönden karşılayabilecek kurumsal bir yapıya sahiptir. Akbank kredi başvurusu yapmak için aşağıda belirtilen yollardan herhangi birine başvurabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Ayrıntıları

İlk olarak yüzde 1,34 faiz oranı ve 10.000 TL kredi için 48 ay vadeli tüketici kredisinin aylık vade tutarı 300,57 TL olmakta. Eğer 24 ay vade düşünülürse aylık taksit tutarı 505,53 TL olacaktır. Bu kredi maliyetinin yüzde 5’i kredi tahsis ücreti yani 50 TL, yıllık sigorta bedeli 132,82 TL olarak hesaplanmıştır.

Yine aynı faiz oranı için 5000 TL kredinin 24 aylık zaman dilimi için aylık taksit tutarı 252,76 TL, 48 ay için ise 150,28 TL olmaktadır. Bu avantajlı ve düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi limiti 15bin TL olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Akbank Kredi Başvurusu Yapmak için

Akbank kurumsal internet şubesi akbank.com.tr adresini Akbank Direkt adını verdikleri dijital bankacılık servisini her türlü ihtiyacınıza özel kredi başvurusu yapmak için kullanabilirsiniz. Tabii bu durumda istenen belgeleri size en yakın Akbank şubesine giderek vermeniz istenecektir.

Kredi Başvurusu için istenen belgeler

Ücretli çalışanlar için çalıştığı işyerinden alınan maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları için vergi levhası gereklidir. Buna ilaveten gayrimenkul geliri beyan edildiyse tapu aslı ve fotokopisi, emekliler için ise emekli hesaplarına ait hesap cüzdanı.

İhtiyaç kredilerine ek olarak taşıt kredisi için de diğer bankalarda çeşitli kampanyalar mevcuttur. Otomobil kredisine başvuru yapmak ve gerekli koşulları öğrenmek için taşıt kredisi nasıl alınır yazımız size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir