Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Güncel Listesi 2017

Bankaların yıllık aidat ücreti aldığı kredi kartı hizmetlerinden biz tüketiciler hep şikayet etmişizdir haklı nedenlere dayanarak. Aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileridir sık sorulan sorulardan biridir. Diğeri ise zaten kâr elde ettikleri finansal enstrümanlar varken bankalar hizmet bedeli olarak neden 6 ayda bir veya yıllık aidat alma gereksinimi duyar? Artniyetli ve haksız olarak görülen bu uygulamaya bir tedbir getirilmiştir. Buna ek olarak her banka aidatsız en az bir kredi kartı ürünü sunmak zorunda da bırakılmıştır. Yani aidatı olmayan kredi kartı ürünü her bankanın sunmak zorunda olduğu hizmetlerden biridir.

İşte Ocak 2017 itibariyle en güncel aidatsız kredi kartı veren bankalar ve kredi kartı ayrıntıları hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında sizler için araştırdık.

Garanti Flexi Card

Garanti bankasının yıllık aidatı olmayan kredi kartı ürünüdür. Her ne kadar Garanti Bankasının diğer kart hizmetlerine nazaran (American Express, Bonus Card) daha düşük limitli olsa da faiz oranları benzer nitelik taşımaktadır.

Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı hizmetlerinden yaygın olarak kullanılan Odeabank Bank’O Card ile taksitli alışveriş imkanları geniş bir alanda sunulmaktadır. Gittikçe artan bir pazar payına sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı

Yakın zamanda Ortadoğu sermayeli Qatar National Bank tarafından çoğunluk hissesi alınarak isim değişiklikliğine gider Finansbank halen Fix Card aidatsız kredi kartı hizmetini devam ettirmektedir. Ayrıca Fix Card banka kartı olarak da kullanabilmektedir.

Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Şeker Kart

Müşteri portföyünü esnaf ve zanaatkarlar için oldukça cazip fırsatlarla oluşturan bankadır Şekerbank. Yıllık kredi kartı aidatı olmayan ürün hizmeti Şeker Kart ile firmalar ve bireysel girişimciler için ek yıllık maliyeti olmayan kullanışlı ve aidatı olmayan bir kredi kartı hizmetidir.

Akbank Free Card

Adından da anlaşılabileceği gibi yıllık aidat alınmayan bu kredi kartı çeşididir. Harcamalarınızı kontrol edebilmek adına bir üst limit belirleme opsiyonu tanınmıştır. Herhangi bir Akbank şubesine giderek form doldurabilir ve Akbank Free Card sahibi olabilirsiniz.

Bahsedilen bankaların herhangi bir şubesine giderek ayrıntılı bilgiler alabilir ve dolduracağınız bir form ile aidatsız kredi kartı avantajlarından kolayca faydalanabilirsiniz.

Aklınıza takılan ve giderek büyüyen bir sorunu mevcut durumda yaşıyorsanız lütfen bizimle aşağıda ki formu doldurarak iletişime geçin.

Yapılan Yorumlar 2 “Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Güncel Listesi 2017” yazısı hakkında

    1. Elbette verirler. Genellikle aylık gelir referans alınır kredi kartı hizmetlerinde. Kredi kartı Limiti istenildiği takdirde aylık gelirin en fazla 4 katı kadar olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir