8 Bankada Kredi Kartı Limit Arttırmak için Yapılması Gerekenler

Ekonomi dünyasının lokomotifi bankalardır. Kredi kartları da bankaların en sık pazarlamaya çalıştığı ve kazandığı kredili ürünlerinin en başında gelmektedir. Her kredi kartının bir limiti mevcuttur, ve bazen ihtiyaçlarımız doğrultusunda mevcut limit yetmeyebilir. Kredi kartı limit arttırmak istediğimiz zaman ise bankalara müracaat etmekte herhangi bir sakınca yoktur.
Yalnız önemli bir not olarak şunu belirtmemiz gerekir. Kredi kartı limit yükseltmek istediğiniz zaman iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz. Zira ne kadar çok limit, o kadar çok harcama demek olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Kredi kartı limit arttırmak istediğimiz zaman her zaman bankalar olumlu cevap vermeyebilir. Gelirimiz ve geçmiş dönem borçlarına sadık kalmak adına yaptıklarımızı göz önünde bulundururlar. Bilindiği üzere de kredi kartı limitlerini aşmak oldukça sakıncalı bir durum oluşturur. Kredi kartı limit aşım ücreti hakkında başlıklı yazımızda da ayrıntılara değinmiştik.

Serbest piyasa ekonomisinde kredi kartları en çok tercih edilen 8 banka için limit arttırımı işlemlerinde yapılması gerekenleri dilerseniz sıralayalım.

1- Denizbank Bonus Card Limit Arttırmak için

Ödemeleriniz ve geliriniz doğrultusunda yılda 2 kez, eğer istediğiniz takdirde, Bonus Card limit arttırımına gidilir. 444 0 800 numaralı müşteri hizmetleri numarasından veya herhangi bir Denizbank şubesine giderek ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

2- QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırmak İçin Yapılması Gerekenler

QNB Finansbank hizmeti Cardfinans kredi kartı limit arttırımı işlemi için, çağrı merkezi numarası 0850 222 0 900 hattını arayabilirsiniz. LIMIT yazıp 2273’e kısa mesaj yoluyla da isteğinizi iletebilirsiniz.

Kredi kartı Limit arttırımı yapmak için 3- Garanti Bankası Bonus Card Limit arttırımı için

SMS yoluyla mevcut Bonus Card ile alakalı olarak talebinizi bankaya iletebilirsiniz. ARTTIR (kartınızın son 6 hanesi) (istediğiniz limit miktarı) formatıyla 3340’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. İnternet bankacılığı veya Garanti bankası paramatiklerinden de limit arttırımı işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

4- Halkbank Parafcard Limit Arttırma

Bunun için yine dijital bankacılık yolunu deneyebileceğiniz gibi, 444 0 400 kurumsal müşteri hizmetleri numarasından da talebinizi iletebilirsiniz.

5- Yapı Kredi Bankası World Card Limit arttırmak için

Ülkemizde yaygın kullanım ağına sahip World Card limit arttırımı yapmak için 444 0 444 kurumsal Yapı Kredi hattını aryaabilir, internet bankacılığı veya şubelerden yararlanabilirsiniz.

6- Akbank Axess Kredi kartı Limit Yükseltmek için

Yine müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’i arayabileceğiniz gibi dijital bankacılık yoluyla da kolayca Axess işlemlerinizi yapabilir ve kredi kartı isteklerinizi iletebilirsiniz.

7- ING Bank Bonus Card Limit Yükseltme Talebiniz için

Hollanda sermayeli bir banka olan ING Bank hizmeti Bonus Card kullanıyorsanız yine şube ve internet bankacılığı kanalıyla ilgili kartınız hakkında işlemleri yapabilirsiniz.

8- Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemleri

Öğrenciler arasında da hayli talep gören İş Bankası hizmeti Maximum kredi kartının limitini yükseltmek için İş Bankası şubelerine gitmeniz yeterlidir. Gelişen dijital bankacılık sayesinde de diğer bankalar da olduğu gibi İş Bankası online bankacılık yoluyla her türlü kredi kartı işlemlerini yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir