3 Bankanın 2017 Bahar Kredisi Kampanyası | Güncel Krediler

Nisan ayının ilk haftasını bitirirken bankaların bahar kredisi kampanyaları da günden günden kamuoyuyla paylaşılmaya artarak devam etmekte. Sizin için en güncel 2017 kredi kampanyaları hakkında detayları derlediğimiz bu yazımızda, 3 bankanın bahar kredisi kampanyası hakkında kredi hesaplamasını, kredi faiz oranlarını ve çeşitli kredi avantajlarından bahsedeceğiz.

İhtiyaçlarımızın baharla birlikte çeşitlilik gösterdiği bu zamanlarda bankalar da çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemekte. Önceki yazılarımızda Garanti Bankası kredi kampanyası hakkında tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda da 3 bankanın bahar kredisi fırsatlarından bahsedeceğiz.

QNB Finansbank Bahar Kredisi Kampanyası

Gerek görsel gerek yazılı medyada ismine sık sık rastladığımız QNB Finansbank, bahar kredisi kampanyasıyla da hayli iddialı görünüyor. 3 ay ertelemeli kredi imkanı tanıyan banka, üst limit olarak 3.000 TL ve en fazla 12 ay vadeli kredi başvurusu için SMS ile kredi seçeneğinden de faydalanmanızı sağlıyor.

Kredi faiz oranı yüzde 1,16 olduğu ihtiyaç kredisine başvurmak için TC Kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterlidir. Bu avantajlı kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olup, QNB Finansbank müşterisi olanlar dijital bankacılık yoluyla da kolaylıkla başvuru yapabilir.

Fibabanka Bahar Kredisi Kampanyası

Baharın gelmesiyle finansal destek sağlayan bir diğer banka Fibabanka. Banka kampanyayı yüzde 1,24 faiz oranıyla tüketicilerine sunmaktadır. 3 ile 24 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisinde 1000 TL ile 5000 TL arasında kredi imkanı verilmiştir.

% 0,50 kredi tahsis ücretinin alındığı kampanyada örnek olarak 3000 TL kredi için 12 ay vadeli yapılandırmada aylık taksit tutarı 274 TL olarak kredi hesaplaması yapılabilmektedir. Son başvuru tarihi yine 31 Mayıs’tır. Herhangi bir Fibabanka şubesine giderek başvurunuzu

Abank Bahar Kredisi Kampanya Koşulları

EN yüksek limitli bahar kredisi kampanyası sunan banka Nisan 2017 için Abank’tır diyebiliriz. Kredi faizini yüzde 1,20 olarak belirleyen banka 30 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi finansmanı sağlayabilmektedir.

Kredi tahsis ücreti çekilmek istenen kredi tutarının yüzde 0,50’si oranında alınmaktadır. 48 aya kadar uzayan vadelerle ihtiyacınız olan tutarı düşük faizle kullanabilirsiniz.

Örnek kredi hesaplaması 10 Bin TL kredi tutarı için 24 ay vadeyle yaparsak, toplam ödenecek tutar 11.898 TL olup taksit tutarı 496 TL olmaktadır. Abank şubelerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi buraya tıklayarak da hem kredi hesaplaması yapabilir hem de Abank kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir