10.000 TL 36 Ay Vadeli En Uygun Kredi Veren 5 Banka

Acil ihtiyaçlarımız için bankalara kredi başvurusu yaptığımız da genellikle bankanın onaylamasının bizim için yeterli olduğunu düşünürüz. Kredi hesaplaması yapmadan veya bütçemize en uygun kredi seçeneklerini araştırmadan yüksek faizli kredi çekmek bizi yakın gelecekte olumsuz etkileyecektir. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi için en uygun faizli kredi veren bankalardan 5 tanesini sizler için araştırdık.

En uygun kredi tanımını çekmek istediğimiz miktardan öte, bize sunulan kredi faiz oranı ile birlikte değerlendirmek doğru olacaktır.

ING Bank ihtiyaç Kredisi Detayları

ING Bank en uygun faizli kredi seçeneğinde faiz oranı yüzde 1,09 olarak belirlenmiştir. Aylık taksit tutarı 350 TL olmakla birlikte Kredi Yıllı Maliyet Oranı %16,05 olarak belirlenmiştir.

Bu uygun faizli kredi imkanından faydalanmak için kredi notunun 1850 ve daha yukarı olması gerektiğini vurgulamak isteriz. Ayrıca kredi puanı 1750 ile 1799 arasında olanlar için ise faiz oranı yüzde 1,29 olurken aylık vade tutarı 364 TL olmaktadır.

iş Bankası En Uygun Kredi Ayrıntıları

Bu özel faizli kredi seçeneğinde sunulan faiz oranı yüzde 1,18 olurken 10 Bin TL finans kredisi için vade tutarı 356 TL olarak hesaplanmıştır. Bu kredi kampanyasından yararlanmak için maaşını İş Bankası’ndan alan anlaşmalı kurum çalışanı veya emekli olunması gerekmektedir. Yıllık maliyet oranı % 17,35 olarak hesaplanmıştır.

TEB Kredi Kampanyası

Aylık faiz oranı yüzde 1,25 ve vade tutarı 361 TL olarak hesaplanan CEPTETEB kredi kampanyasında yıllık maliyet oranı yüzde 18’dir. Kredi tahsis ücreti alınmaz. Mevcut CEPTETEB müşterisi olanlar dijital bankacılık kanalıyla hemen başvurusunu yapabilmektedir. Toplam ödenecek kredi tutarı 13.014 TL olmaktadır.

CEPTETEB müşterisi olmak için TEB müşteri hizmetleri temsilcisi numarası 444 0 832 hattını arayabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra yetkili TEB temsilcileri sizi ziyaret ederek kredi başvuru talebini tamamlayarak uygun görürlerse kredi başvurusuna onay vermektedirler.

Akbank Direkt Kredi Kampanyası

10 Bin TL ihtiyaç kredisi için yüzde 1,39 faiz oranıyla toplam ödenecek tutar 13.431 TL olmaktadır. Aylık vade tutarı 371 TL olmakta ve Akbank müşterileri internet bankacılığını kullanarak kolaylıkla kredi başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti yani 50 TL alınmakta ve yıllık maliyet oranı %20,38 olarak hesaplanmıştır.

Yapı Kredi ihtiyaç Kredisi Hesaplama

10 Bin TL kredi tutarı için uygulanan faiz oranı yüzde 1,34 olarak belirlenirken aylık taksit tutarı 368 TL olmaktadır. Belgesiz kredi almak için başvurunuzu herhangi bir Yapı Kredi şubesine yapabilirsiniz.

2017 yılının en güncel ve en uygun faizli kredi kampanyalarını sizler için araştırdık. Aşağıdan bizlere ulaşarak yorumlarınızı ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir